Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az us vagy az uk playstation...

Az us vagy az uk playstation network plus éri meg jobban? NAGYON SÜRGGGŐŐŐŐSS!

Figyelt kérdés
melyikért kapok több játékot és melyik olcsóbb és hol tudok hozzá psn + ot venni mert store-n nem tudok
2012. szept. 2. 17:31
 1/9 Verebesi Géza válasza:
Én az UK-t ajánlom.
2012. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kössz
2012. szept. 2. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi játékot kapsz, viszont eltérőket. A játékok 90%-a ugyanaz, de pl. 1-2 csak erre meg csak arra van.

Ha viszont nem nézzük az ingyen játékokat, a US PSN jobb (bár nem sokkal), szóval nézd meg a játékokat és az alapján dönts.


PSN feltöltőkártyát innen tudsz legolcsóbban és legegyszerűbben venni: [link]

Miután megvan a kód, beütöd PSN-en és fel van töltve az accod, ezután megtudod venni az előfizetést.

2012. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ha onnan psn + kártyát veszek?
2012. szept. 2. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:

UK-t ajánlom.

Tény és való, az US sokkal jobb, de ha azt nézzük, hogy a Store-ból letöltött DLC-k régióhoz kötöttek, akkor nem ajánlott az USA Store.

Ugyanis ha pl. megvennéd itthon a CoD-ot, az USA Store-on meg hozzá egy DLC-t, nem tudnád használni, mert a játék európai, a DLC amerikai.


Csakis EU - EU, USA - USA, így működnek, remélem nem kavartalak össze.


Viszont ha csak és kizárólag teljes játékokat vennél, akkor az USA Store-ral jársz jobban.


Amúgy ha a másik válaszoló által mellékelt oldalon veszed közvetlenül a PS+ előfizut, akkor kapni fogsz egy kódot valószínűleg és azt beütve tudod majd aktiválni az előfizetést.

2012. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja igen, ahogy előző írta: ha US-hez regisztrálsz akkor nem működnek a DLC-k (pontosabban működik, ha USA-ból szerzed be a játékot, de itthonról UK játékok jönnek, illetve zavvi/game és egyéb külföldi oldalak is UK játékokat szállítanak).


Ha rögtön PSN+ feltöltőkártyát veszel kb ugyanott vagy, talán 500 ft-ot spórolsz.

2012. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm és erröl a livekodokról tudtok valami infót mert simán átverhet mert utalnom kell a pènzt ès aztán scannelve èrkezik a kód
2012. szept. 5. 22:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Megbízható. Én már kétszer rendeltem tőle, semmi gond nem volt, utalás után egy órán belül megkaptam egy kódot.

De egy random idegennek ha nem hiszel (én se hinnék), itt is tőle lehet venni a kódot:

[link]


Nem tudom ismered-e ezt az oldalt, ha nem, az talán neked is lejön, hogy ez sem egy átverős oldal.

Illetve ha használod a keresőt akkor is találsz sok választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=livekodok


Csak párat olvastam el, rosszat sehol sem írtak róla.


Egyébként most nem éri meg PSN+ feltöltőkártyát venni, mert 13k az 1 éves (ami egyébként nagyon korrekt ár lenne), mert szept. 19-ig 25%-kal olcsóbb az 1 éves előfizetés (40 helyett 30 font), így két 16 fontos feltöltőkártyával is meg tudod venni az 1 éves előfizetést (és még marad is 2 fontod), és így csak 11k-ra jön ki (2k-d megmarad).

2012. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösssz
2012. szept. 6. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!