Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Playstatio...

Mi a véleményetek a Playstation 3 (PS3) konzolról?

Figyelt kérdés
Jó rossz vélemény? stb.
2012. aug. 31. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az egyik legjobb konzol ami eddig kijött sokkal jobb az xboxnál. Rossz tapasztalatom nincs is vele.
2012. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Űberjó! Várom az Xbox fanokat hogy lepontozzák a komikat és mondogassák hogy "de jobb az xbox". Egyébként én nagyon szeretem és csak jó dolgok jutnak róla eszembe.
2012. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ps3:

SONY

Van benne blu-ray olvasó

Ingyen multi

halk

waretzolni nem lehet, vagy csak rohadt nehez lehet


xbox:

nem SONY, hanem mikrofos

nincs benne blu-ray olvasó

könnyű vele warezolni

fizetős multi

hangos

2012. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőekkel, tényleg jó konzol, bár ők elég fanboyok.

Rengeteg jó exkluzív játék, blu-ray lejátszó, ingyen multiplayer, egy teljesen jó konzol, rossz véleményem nekem sincs róla (nem tökéletes, de nincs semmi olyan hibája, ami miatt megbánná bárki is a vételét).

2012. szept. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az új slim xbox már eléggé halk, sőt a sp3 slimnél szokták mondani, hogy hangosabb, mint a sima, mondjuk manapság tök mind1 melyiket veszed rosszul egyikkel se jársz.


Amúgy komolyan ez az érv a PS3 mellett, hogy van benne blu-ray meghajtó? Én inkább az ingyenes online játékot és a PS+ emelném ki, amivel egy csomó játékot kapsz ingyen, amíg tart az előfizetés.


A blu-ray pedig, hogy őszinte legyek, ha nem lemezen lennének a játékok és meglehetne őket venni a netről, mint az arcade játékokat, akkor elbúcsúznék tőle örökre.

2012. szept. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem itt áll mind2 gép , és mindkettő nagyon jó . Ennyi év után talán tudok róluk véleményt alkotni . PS3 : Exclusive felhozatalban nagyon erős , szerintem jóval erősebb a boxnál . Ha egy jó single playert akarok játszani , pl. Heavy rain , god of war ... arra ott van a ps3 , 1-2 játéknál pedig keresem a szemeimet , mert annyira gyönyörűek. Xbox : Multiplayere borzasztóan erős , live chat , teamchat , stabílabb kapcsolat ( ezt nem csak idehányom , hanem külföldi rokonnal nem igazán tudunk ps3mon játszani neten ) A LIVE kifejezés tényleg helyt áll . Én sokat szoktam multizni , ezért jobban szeretem a boxot .

A live fizetős , amit nem sajnálok tőle , mert legalább tudok normálisan játszani vele. Sajnos a ps3nál folyamatos problémáim voltak , és a teamchat hiánya , vagy a privátchat hiánya számomra kicsit érthetetlen. Aki megteheti , vegye meg mind2 gépet . Nekem box volt előbb , szívemhez nőtt , és a multiplayer miatt inkább azt használom . Viszont a rengeteg jó exclusive ps3mon , annyira vonzó volt számomra hogy később megvettem azt a gépet is . És nem bántam meg . Singleplayer exclusive ps3 , Multi Xbox , nekem ez a véleményem :)

2012. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző:

van mindenféle chat PS3-on, nem tudom miről beszélsz.

Multiba Live nem nagyon jobb, én ugyanúgy tudok külföldiekkel játszani, stabil, sosem laggol, nem dob le.

2012. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2009-ben vettem, azóta hibátlanul megy, pedig már lejárt a garija, mindezen túl van rá egy rakás minőségi exkluzív játék, amelyek közül jó pár 3D-ben is tolható, BR és 3D támogatással bír, illetve a PS+ is eléggé csábító.

Eddig azon a véleményen voltam, hogy a PS2 a valaha volt legjobb konzol, de szépen lassan kezd meggyőzni a PS3 is erről. :)


Az Xbox 360 is egyébként nagyon jó gép, igazából már elmúltak 5 évesek, így már kialakult az a jó pár játék, biztonság (nem döglik be másnap) és a kedvező ár, ami miatt érdemes megvenni akármelyiket.

2012. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Anno nekem is volt Ps1-em és Ps2-m és ezáltal én is azt gondoltam hogy jó a Ps3-rom,de nem olyan jó,mint egy xBox 360.
2012. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát mindkettőnek megvan az előnye meg a hátránya bevallom nekem egyik sincs de mindkettővel játszottam már ps3mal egy kicsit többet mint az xboxal de nekem a ps3 jobban bejött meg ugye a ps3 repertoálja az verhetetlej szerintem én hogyha majd egyszer konzolt szeretnék venni (de szerintem ez nemfog előfordulni mert annyira nem kötnek le ezek a játékok ) én inkább a ps3 mellet döntenék egyrészt azért is mert azzal kompatiblis lenne a psp-m is.
2012. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!