Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ki játszik (játszott) közülete...

Ki játszik (játszott) közületek kormánnyal?

Figyelt kérdés

1.Milyen kormányod volt/van?

2.Melyik játékokkal játszottál?

3.Volt-e szervízben a kormány?

4.Meddig volt meg/Mióta van meg?

5.Milyen platformon játszol vele(PC,XBOX,PS2,PS3,Wii)?


2009. dec. 19. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

1,Tesco-s márkátlan de nagyon jó

2,Nfs,Project Torque,Tm

3,Nem,3év alatt jól műxik semmi baja

4,3éve van meg

5,PC,de van ps csatlakozó is rajta

2009. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem logitech

nfs autós...

nem soha

kb 5 éve megvan

pc-n játszok vele ,de szerintem nem jobb mint a billentyűzet max annyiban ,hogy a gázadást szépen lehet szabályozni és ha nem kell szlalomozni akkor sem rossz vele menni.

ha venni szeretnél akkor előtte próbálj ki egyet én sem használom sajna mert nem olyan jó mint ahogy kinéz.

2009. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Logitech G25 ... Test drive unlimited, NFS ... nem volt még és egy darabig nem hiszem hogy lesz ... 2 éve van meg ... PC
2009. dec. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem még PS1-hez volt kormány, olyan szar volt hogy elsírtam magam (max. 10 éves voltam) :)

GTA valamivel játszottam, de nagyon idegesített, mert kicsit lenyomtam a pedált, és ment ezerrel, nem lehetett irányítani.

2009. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!