Van közületek valakinek Remington wet2straight s 8100, vagy s8102, vagy s7902 hajvasalója?
Nem tudok dönteni, milyet vegyek, simát, olyat ami nedves hajra is jó vagy amelyik hullámosítani is tud?
Ez a nedves hajra is használható érdekel, de van aki azt mondta, a nedves hajat jobban károsítja. Szerintem ha így lenne, akkor nem találták volna ezt ki.
Ezért olyanok véleményét várom, akiknek van ilyen nedves hajra is használható hajvasalója.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Nekem van Remington hajvasalóm, de nem tudom milyen fajta. :S Nem vizes hajra van az hiszem. Szürke és mintás. Már megvan egy ideje, és szuper. Sok hajam van és azt is viszi.
Ez a kijelentésed elég túlzó :)- "Szerintem ha így lenne, akkor nem találták volna ezt ki."
Mindegyik hajvasaló káros a hajnak. Mi lenne egészséges abban, hogy vasaljuk? Persze ha ritkán használod és szépen ápolod is, akkor nincs nagy gond.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!