Hogyan tudnám otthonilag megjavítani a videómagnót?

Figyelt kérdés

múltkor pakolgattam és találtam egy csomó kazettát amin olyan filmeket is találtam melyeket nem tudtam a net en megnézni/letölteni (pl vadnyugat fiai,éjféli cowboy,...). Megtaláltam azt a videómagnót is melyet még gyerekoromban használtam egy 1989 es Daewoo-t, betettem a kazit és bekötöttem a tv be de nem nagyon akar működni: a hátulján Audio In és OUt van plusz Video In/Out. bekötöttem az audio in és out ot + a video out ot és a scart részét is a tv be de búg az adás(nem a film) és éles hangot ad ki,serceg. a képernyő pedig hangyás és fel le ugrál a kép. Megnéztem egy másik (ismerősöm) magnőjában ugyanezt a kazettát ott szépen vitte és a kép,hang al sem volt probléma. Mi lehet a problémája ? ( Daewoo mangó) és hogyan tudnám otthonilag megjavítani?


előre is köszönöm!


2014. márc. 5. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó esetben csak koszosak a lejátszófejek. Használhatsz tisztítókazettát, vagy 96%-os etil-alkoholba mártott fültisztító pálcikát, amivel óvatosan megtörlöd a fejdobot, a hangfejet és a görgőket, szalagvezetőket.
2014. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam újra megjavítani, így szétszedtem és kitisztítottam. A kép most szép volt, viszont a hang borzasztó, még mindig éles hangot ad ki, ha eldöntöm a lejátszót akkor abahadja majd ha lereszteném vissza a helyére akkor újra jön az éles hang(sipoló éles hang. ). Ahogy beteszem az Audio out ba az Audio out R-t,ha kiveszem akkor elmúlik. Miért lehet ez ?
2014. márc. 18. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!