Egyik böngésző (Chrome, Firefox, IE) sem akar elindulni. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

telepítettem a gépemre egy pendrive-os (telenoros) netet, van is internet, azzal nincs baj (elindulnak netes játékok, pl. feketemacska, dáma, stb), de egyik böngésző sem működik.

volt NetWare a gépen, amit én hoztam létre valami uj kapcsolattal, de kitöröltem. ez lehet az oka?

windows xp

nem vagyok számítógépzseni, ezért kérlek, számomra is érthető választ adjatok.

amugy a gép meg régi...


2014. febr. 21. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Sticckel akarod használni, ha jól értem?

Mindig ugyanazon az USB porton használd, ahová telepítetted. Állítsd be rajta a preferenciát (kizárólag 3G), valamint az APN-t (internet.telenor.net), DNS1, DNS2-t. Ezekkel működik a hiper- és a síma szélessáv. Jelenleg az alapértelmezett EDGE (leglassabb) működik. Sajnos nem tudom a DNS1, 2 számsorokat, az enyém Vodás, hívd az ügyfélszolgáklatot.

2014. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csatlakoztatod az USB portra, akkor felismerte a Windows XP SP3 azonnal? Ha nem SP3, előbb azt kellene telepítened.
2014. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!