T amp TA600. jó végfok, mennyit ér?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Újonnan biztos nem vennék T-ampot, használtan ilyen 30-40 eft körül már lehet vennék, ha csak 2 kisebb topot kell hajtani. Mélyre alkalmatlan, ahhoz kicsi a betáp.
2014. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mi az a top és mi az a betáp....légyszives értehtően fejezd ki magad...nem vagyok benne a témába, ha benne lennék nem tettem volna fel a kérdést...akkor most nem tud mély hangot kisajtolni ezekől:

[link] Köszi a választ!!

2014. febr. 5. 18:25
 3/4 plasztik@ä ***** válasza:
én ilyen hangfalakat 1 phonic xp 5000 hajtottam
2014. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha hangosítasz, legalább 3 útra illik szétszedni a rendszert: mély, mélyközép, magas. A mély hangokat nyilván a mélyláda sugározza le. A mélkyözepet meg a magasat pedig a topláda. A topládák 2-3 utas hangfalak, mély és sub lesugárzására alkalmatlan. Nagyon leegyszerűsítve minden diszkó hangfal topláda ami nem kifejezetten subláda.


Ezek a hangfalak elég gagyik. Ezeket kb. kihajtja egy ilyen Tamp ami a kérdésben van. Jó lesz hozzá.

Mélyed mélyláda nélkül nem lesz. Végül is ezek is top hangfalak, de hiába több utasak, nem lesz mélyed. Akármivel hajtod. Ezek nem arra valók hogy döngölj.

2014. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!