Hogyan lehet tamp e800-as erősítőt turbózni?

Figyelt kérdés

nemrég vettem egy ilyen erősítőt és azt olvastam hogy nem árt neki ha beleteszek még pufferkondikat.Most (gyárilag) 4x10000uF63V van benne és ezzel a mélyeket nem anyira szépen adja nagyobb hangerőnél. kb még mennyi kondit lehet belerakni? (van itthon 12 darab 10000uF63V-os ezeket szeretném beépíteni de attól félek hogy így együtt a 16-nak túl nagy lessz az indulóárama és lesütik a biztiket meg a diódahidat)

Szerintetek is ez történne vagy simán elvinné?



#erősítő #végfok #végerősítő #turbózás #analóg erősítő #tamp e800 #nagy teljesítményű erősítő
2014. jan. 10. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

mehet bele 4x 20000.

De nem biztos hogy attól kevés a mély

2014. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a t amp-ban ugyanaz a cucc van mint a reloop dominance-ban meg a jaytech pae erősítő szériában, ezek alsó kategóriás erősítők,ennyi pénzért bocs a kifejezésért:gagyi kínai cuccokat lehet csak venni,nem lesz több mély a plusz kondik berakásával!
2014. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok.kicsit utánanéztem : a T amp e400-ban van ugyanaz mint a reloopban meg a jaytech-ben.De akkor is alsó kategória.A minőség 100 rugó alatt pl. a crown végfokjai.
2014. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek is tisztában kellene lenni miért is vannak benne azok a kondik, mi célt szolgálnak! Természetesen +/- ágban földhöz képest akár mennyi puffert rakhatsz ,az nem nyirja ki a véget ,ez hülyeség!Azok csak azért vannak hogy az egyenáramot szinten tartsák,tehát hogy ha pl az erősitő +/- 70 voltról üzemel ,annak a fesznek meg kell maradnia teljes kivezérlésen is ,(Terhelve)!

Visszatérve az előbbire annál kevésbé fog torzitani minél több, nagyobb kondikat pakolsz belé! Tehát nyugodtan akár 60000 mikrót is tehetsz mind + és - ágába is attól csak javúl, 12000 mikróról beszélek :) 40000 helyett !

2014. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az előbbiért :) 120000 mikrót akartam irni!! :DD
2014. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!