Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen erősítőt ajánlotok mac...

Milyen erősítőt ajánlotok mac mpe 112r-hez?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 15:19
 1/6 dirtboy ***** válasza:

hiányzik pár adat pl

-lehet e használt erősítő

-hány csatornás erősítő kell

-mennyi pénzed van rá

-milyen minőségű erősítő kellene,mennyire veretős vagy inkább minőségi a rendszer amibe be kéne illeszkednie

2014. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
újonnan szeretném ,venni az arősítőt kb 25ezerre gondoltam , 2 csatornásat , azt nem tudom , hogya a 4 csatornát hídba lehet e kötni egy ládához.
2014. jan. 5. 15:29
 3/6 dirtboy ***** válasza:

25ezer nem sok főleg nem új erősítőért.

ennyiért már hifonics nemessis nx880at is kapsz használtan,igaz az 4 csatornás neked meg mono vagy 2csatis kell.


kicx rts-2.60 úgy gondolom jó lesz mellé,esetleg komolyabb autohifis boltban érdeklődj hogy tudnak e mondani ilyen árban olyat amivel jobban össze passzolna.

2014. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mac 2000cu ra gondoltam mellé én
2014. jan. 5. 16:16
 5/6 dirtboy ***** válasza:

azt is lehet hozzá párosítani de én a kicx ben valamiért jobban bízok mint az olcsó mac-ban,persze a kicx is olcsó a márkáján belül.


érdemes lenne a kettő meg tudakolni.


ide írsz egy emailt aztán válaszolnak neked szerintem holnap.

info@autohificity.hu

2014. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dirtboy ***** válasza:

ha mac-et ajánlják akkor viszont 15ért lehetne mpx 2500asod is,/lehet hogy még tudsz alkudni is 1-2ezret/

[link]


a használ termékeknek nagyon alacsony az áruk,érdemes kihasználni,rengeteget lehet spórolni.

2014. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!