Pc-t vagy konzolt vegyek?

Figyelt kérdés
Erveket akarok hallani,a next gen es a current gen konzolokrol is ha lehet!

2014. febr. 2. 18:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

most mi rosszat mondtam de tenyleg?

mondtam erveket,de gondolom te egy elvetemult pcs fan vagy,mert amit mondtam az teny es valo

2014. febr. 2. 22:49
 12/19 anonim ***** válasza:

PC fan? Megmutatnád, hogy ezt a következtetést miből vontad le?

Panaszkodsz, hogy konzolt akarsz, mert kényelmetlen a gép előtt kockulni, viszont a konzolra meg nincsen warez. Akkor vegyél xbox kontroller géphez, mivel olcsóbb, mint egy konzol, és warezolhatsz is orrba szájba.

Hú de nagy PC fan vagyok, azt a kvaeget.

2014. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

XBOX 360 kontrollere jobb volt, mint PS3-é. PS4 és xo kontrollert még nem próbáltam ,de majd nemsokára. Egyébként exkluzívok miatt szinte biztos, hogy PS4-et veszek.


Viszont grafikára visszatérve. Most egy ideig még PC vezet, de egy idő utána a konzol lesz jobb grafikailag, mire sikerül minden erőforrást kihasználni, szóval nem az első játékok a "maximum", amit ki tudnak hozni.

2014. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
amugy sem erdekel annyira a graf,csak fusson jol mediumon.
2014. febr. 3. 14:58
 15/19 anonim válasza:
szerintem ps4-et vegyél mert arra lesz God of War :D
2014. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Amugy a god is es az uncharted is erdekel,amugy lattam ps4 en is lehet netezni eleg gyors is

Plane az en netemmel :d

Csak az tantorit el a vasarlastol hogy dragak a jatekok,na meg keves jatek,amij most vannak szinte mind van pcn vagy ps3man

2014. febr. 4. 14:51
 17/19 anonim ***** válasza:
Megéri használtan venni játékokat. Amazon, vatera, ismerősök.
2014. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Vatera meg ezek nincsenek Romaniaban,viszont a jatekok ujak meg es nem nagyon van hasznalt elado amugysem
2014. febr. 5. 12:30
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert Magyarországon van amazon? Angliait használom én is. Egyébként meg biztos van vatera szerű oldal Romániában is.
2014. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!