Pc-t vagy konzolt vegyek?

Figyelt kérdés
Erveket akarok hallani,a next gen es a current gen konzolokrol is ha lehet!

2014. febr. 2. 18:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni?
2014. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jatekra
2014. febr. 2. 19:23
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha csak arra, akkor konzolt.
2014. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

van 1 pcm meg 1 laptopom,meg 2 hd tvm,viszont ott a pcn a warez,itt romaniaban minden jatek vagy 25k.

Viszont ps4 en ott van az hogy minden honapban 1 ingyen jatek,xbox 360 meg azert lenne mert ott is van rgh,ps3 meg az exclusivok miatt erdekelne,ps4 nel a legjobban erdekel ami most keszuloben van es exclusive az nem mas mint az inFamous ami nagyon brutalnak nez ki,rombolhato kornyezet,brutal grafika,0fps dropp.

Na meg a konzolt nem kell boviteni,mondjuk nalam se kene surun mert egy eros pc 1440x900ban mediumon elbir sokaig.

De az a nagy elonye a pc nek hogy ott van a WAREZ,viszont ps4 nel legalabb ingyen eredetit kapok,kar hogy csak 1 et es lehet az az 1 se erdekel annyira,mondjuk eddig outlast meg ijeneket kaptunk,meg far cry 3,szoval nem tudok donteni.Kerlek ird le az osszes dolognak az elonyet,hatranyat.

Na meg meg ami nagy elonye a konzolnak megse szoktak surun mondani az hogy negyed annyi fogyasztas,blu-ray olvasot kapok,alig van valamihangja,konnyu,kicsi,konnyen elfer.

2014. febr. 2. 19:52
 5/19 A kérdező kommentje:

Ja ps3 mon is van ingyen jatek,2db/ho

Csak az a bajom meg a konzollal hogy meg sohasem fogtam controllert a kezembe(na jo 1szer egy ps2 est de az ojan volt hogy mintha 10 eve ismernem,fifat jatszottunk,egyszeruen az a mozgas,elrendezes fenomenalis volt mintha 10 eve konzolos lennek,de ps4 nek nem tudom,hogy kezre allna e,fpst hogy tudnam jatszani(mondjuk nemsokat jatszok fps el).

2014. febr. 2. 19:56
 6/19 anonim ***** válasza:

Aki meggyőzni fog téged, az nem én leszek. Ha most vennék konzolt, és nem számítana a keret, akkor biztosan nextgent vennék. Persze nem olcsó rá a játék, ez tény, de sajnos ez van.

PlayStationt választanék, de csak az exklúzív címek miatt, az xBox kontrollere számomra sokkal kényelmesebb.

2014. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

En xbox controllert meg nem fogtam soha szoval nem tudom hogy az milyen lehet,elbizonytalankodtam.

Lattam frame rate videokat is,meg grafika osszehasonlitasokat,pl:BF4 pcn szebb,viszont a Tomb Raider mar szebb konzolon.

Frame rate meg mind2 jateknal kb 45-60fps

2014. febr. 2. 20:10
 8/19 A kérdező kommentje:

Nekem ha nem lenne pcm akkor biztos a pct valasztanam,de mivel hogy van pcm es raadasul laptopom meg 2 okostelom igy elgondolkodtam hogy vegyek e egy konzolt.

Igazabol meguntam hogy az asztal elott a kenyelmetlen szeken gornyedek,elgorbitve a hatam.

Grafika manias nem vagyok nekem eleg lenne egy battlefield bc2 grafika is,csak legyen folyamatos.

A frame ratera se vagyok olyan erzekeny,nekem 22 fps mar jatszhato,de nem art ha megvan a 35-45.

Meg lehet egyedul vagyok ezzel de ha 1 meterrol messzbre nezem akkor nem latom a szaggatast.

Peldaul tesom jatszott far cry3 mat legszarabb grafon 800x600 ba es volt 18-22 fps,de en eszre se vettem ha messzire voltam,es mikor oda mentem tesomhoz akkor lattam hogy csak 19 fps van es megdobbentem

2014. febr. 2. 20:22
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy xbox 360 kontrollert PC-hez, és nem kell "elgörbítened" a hátad. A fene a jómódodat.
2014. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

most mi rosszat mondtam de tenyleg?

mondtam erveket,de gondolom te egy elvetemult pcs fan vagy

2014. febr. 2. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!