Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok feliratot tenni...

Hogyan tudok feliratot tenni egy filmre?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy filmet, de angol szinkronos de letöltöttem hozzá egy magyar feliratot. Na már most hogyan tudnám a .avi fájlra rárakni a .srt kiterjesztésű fájlt rá rakni? És lehetőleg úgy hogy TV-n tudjam nézni feliratosan! Mert olyan TV-m van hogy bedugom a pendrive-ot, elindítom és ennyi! A Válaszokat köszönöm!

2014. jan. 30. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A felirat fájlt egy mappába rakod a filmel. A film nevét kimásolod, és átnevezed rá a feliratot, majd utána írod hogy ".srt".

Pl.: film címe: XVID.Saw_2_ENG_AC3 akkor a felirat neve legyen: XVID.Saw_2_ENG_AC3.srt

2014. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha a pendrive-on rakom egy mappába, akkor a TV-m fel fogja ismerni majd a feliratot?
2014. jan. 31. 06:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Rakhatod a gyökérkönyvtárba is, nem feltétlen kell külön mappa, csak egy helyen legyen a felirat a filmmel. Amúgy igen, ha mappákba rendezed akkor is látni fogja.
2014. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az #1-es válaszoló írta, én is pendrive-ról nézem a feliratos filmeket az a lényeg hogy egyezzen a felirat és a film címe.

Nem szoktam sokat szórakozni ilyesmivel a film címet is átírom pl. sorozatnál mondjuk (Suprnatural) film címe és hányadik évad melyik rész.

pl. S.912 a felirat S.912.srt az a lényeg hogy a ( .srt) ott legyen a felirat végén még mappába sem rakom felesleges.

2014. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi mindenkinek! Megy a zöld pacsi! ;)
2014. jan. 31. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem hasonló lenne a kérdésem; srt időzítést hogyan kell elmenteni? Adva van egy avi file, hozzás az srt, amit szinkronba állítottam, de mivel nem számítógépen nézem meg a filmet, hanem DVD-re kiírva, nem tudom elmenteni a feliratot VLC-ben. Megnyitottam textedit-ben (csak ez a lehetőség van Mac-en), de ott meg nem tudom hogyan kell az egészet arrébb tolni.
2014. febr. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!