Miért nem tudok feliratot tenni a filmre?

Figyelt kérdés
GOM Playert, WMP-t és Winampot is próbáltam, egyikkel sem megy, behúzom de nem jeleníti meg a feliratot, már az interneten összes létező felirattípust letöltöttem ami ehhez a sorozathoz létezik, eddig nem volt ebből problémám, most miért van ez? Kérlek ne azt mondjátok hogy telepítsek másmilyen lejátszót, mert ahhoz semmi kedvem és ezek is hibátlanul szoktak műküdni...
2011. jún. 8. 15:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
átírtad .srt-re a végét?
2011. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint hogy jegyzettömbben van-e? Igen. (bocsi lehet hogy hülyeséget mondok annyira nem értek ezekhez :D)
2011. jún. 8. 15:58
 3/12 anonim ***** válasza:
a két fájlnévnek, a kiterjesztést leszámítva, PONTOSAN meg kell egyeznie. ha csak egy kis eltérés is van, már nem biztos, hogy rátalál a lejátszó.
2011. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
indítsd el a filmet a GOM Playerben és egyszerűen húzd be a feliratot, ha így sem jeleníti meg, akkor jobb klikk Subtitles és válaszd a "Show subtitles"-t
2011. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát a videó neve konkrétan csak annyi hogy dexter-s01e01.avi, a feliratokból meg van olyan is, hogy 720p, meg DVDRip.XViD, meg egy simán olyan is hogy E01

Na akkor most melyik passzol melyikhez? :D

2011. jún. 8. 16:06
 6/12 anonim válasza:
nem lehet hogy nem felíratos? Bocsi ha hülyeséget mondtam xD
2011. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
16:04-es, ezt is próbáltam, semmi, ugyanúgy nem teszi rá...
2011. jún. 8. 16:08
 8/12 A kérdező kommentje:

jaaj dejó most megy :D akkor az utolsó tanács mégiscsak bejött, csak kellett egy idő mire összeszedi magát :D

köszönöm :)

2011. jún. 8. 16:09
 9/12 anonim ***** válasza:
a feliratnak is az a neve pont, mint a filmnek? amúgy most kezded a dextert? :D fasza kis sorozat. mérnem szinkronnal nézed?
2011. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Az általad felsorolt három lejátszó egyikét sem használom feliratos filmek nézésére. Javaslom a KMPlayert vagy a BSPlayert. Gondolom a mellékelt felirat srt kiterjesztésű, ez a legelterjedtebb.

A Dexter első 5 (vagy 4?) évada nekem is megvan szinkronosan. Neten megtalálod, csak keresni kell (hacsak nem eredeti nyelven akarod nézni)

2011. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!