Miért nem tudok feliratot tenni a filmre?

Figyelt kérdés
GOM Playert, WMP-t és Winampot is próbáltam, egyikkel sem megy, behúzom de nem jeleníti meg a feliratot, már az interneten összes létező felirattípust letöltöttem ami ehhez a sorozathoz létezik, eddig nem volt ebből problémám, most miért van ez? Kérlek ne azt mondjátok hogy telepítsek másmilyen lejátszót, mert ahhoz semmi kedvem és ezek is hibátlanul szoktak műküdni...
2011. jún. 8. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nálam a VLC media player a befutó.


amúgy ittvan szinkronosan az első 4 évad:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Néztem már szinkronosan is, és amúgy nem rossz, de ha az ember egyszer is belehallgat az eredetibe, utána már nevetséges a szinkron. Egyébként már másodjára nézem végig az összes évadot :D

Továbbá még egyszer köszönöm mindenkinek a segítséget, a mai napon is megsegítettetek egy szerencsétlen számítógép-analfabétát :D

2011. jún. 8. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!