Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Legjobb házimoziszett 100-120...

Legjobb házimoziszett 100-120 ezer ft-ért? Használtat vagy újat? Milyen márkát?

Figyelt kérdés

Főleg zenét hallgatnék rajta, illetve tv-znék, xboxoznék!

Melyik a legjobb ebben az árban?

Fontos a nagy mély hangzás!!


2014. jan. 17. 20:08
 1/5 Gábor t ***** válasza:
Szerintem ha, sok pont egyet akarsz inkább használt , pl: onkyo, ha ujjat akkor meg sztereó, ennyiért már válogathatsz,
2014. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gábor t ***** válasza:
A jófogáson láttam 42ért onkyo 5.1-et csatornánként 130w-tal.Hangfalakra marad 70-80ezre.
2014. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ezt az onkyot mivel tudnám összekötni?

Jack dugó működhetne?

Illetve tv-hez hogyan kötöm hozzà?


Sajnos nem értek hozzá egyáltalán :/

Honnan tudom, ha esetleg a használt cuccok hibásak vagy sokat veszített erejéből?

2014. jan. 17. 21:00
 4/5 Gábor t ***** válasza:

Na itt a link ahonnan az ötletet vettem. [link]

bár mit rá tudsz kötni. A használt cucc az mindíg egy kicsit problémás. Hogy vajon megbízható-e, ezt nem tudom. Nekem egy

yamahám van itthon 60-ért vettem, jól szól tönkretehetetlen , de sajnos a mély hangja nem az igazi (180 literes mély ládákkal) . volt régen mosfetes erősítőm

kb. 2x10 watt na annak volt mélye, ezt csak instukcióként mondom. Így keresd, "mosfet hifi"

2014. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

avforum.hu

avx.hu/forum

Innen vegyél használtan házimzoi erősítőt. Onkyo, Denon, Pioneer, Yamaha, Harman Kardon, stb... belépő szintűeket kapsz 40-50 eft körül, vagy még olcsóbban.

Vegyél egy aktív subládát, 20-30 eft-ért ki lehet fogni egész jókat. Wharfedale, Magnat subok, nekem volt egy CAT 20 cm-es nyomóval, elég nagyot szólt méretéhez képest.

Maradék pénzből meg egy hangfalszettet, 2 álló front, 1 center, 1 háttér. Ha nem fér bele az árba, center-surroundot megveheted később is.

2014. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!