Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 1 használt PlayStation 3 Slim...

1 használt PlayStation 3 Slim körülbelül mennyit érne? Megérné használtat venni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 20:43
 1/2 anonim válasza:
Attól függ, hány GB-s. Egy 500GB-s 40.000 körül van, én nem vennék használtat, de ezt mindenki maga dönti el.
2013. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát.. azért érdekel a használt, mert az új 60ezer. Haverommal 60ért vettünk 1 új super slimet (500gb-s), de kézből, vagyis pár hónapos volt, van rá garancia, és adott hozzá jópár új játékot, köztük a GTA V-t is. 60at az megért, de én maximum 1 40et adnék érte, de legalább fél év garanciával, és bizonyítania kellene képekben, hogy az övé és használja + megbízható oldalról venném. Viszont az lenne a másik kérdésem, hogy a FAT-hoz is ugyanazt a kontrollert adják, mint a SuperSlimhez?

Esetleg a Slimnek valami baja lehet?

Igazából én azt tartanám igazságtalannak, hogy ő ugye szinte 1 új superslimet vett 60ért, én meg akkor miért adnék alatta? Mert feleztük a pénzt, így kevesebbet kellett kiadni érte, és 2 hónap alatt meglenne mindkettőnknek a konzol.

2013. okt. 24. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!