Szerintetek megéri ez a PS3?

Figyelt kérdés

[link]


Igazság szerint venni szeretnék egy PS3-at de nem tudom hogy melyik érné meg. Nem akarok új 500Gb-ra költeni mert ha kijön a PS4 akkor vennék egy PS4-et. Van egy Ps Vitám is de az nem olyan mint egy nagygép... Na szóval nem lesz kevés az a 262 Gb? Milyen játék legyen a legelső játékom? Köszi előre is! :)))



2013. máj. 25. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért? Simán!
2013. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi és milyen játékot vegyek hozzá?
2013. máj. 25. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Ami neked tetszik. Én írhatok neked autós játékot, ha te az fps -eket szereted.

Én most a fuse -t fogom megvenni.

2013. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem hanem hogy valamilyen kihagyhatatlan PS3 exkluzív. Én pl. a GoW Ascension-t néztem ki magamnak és az AC3 Washington-t. És utána a GT5-öt és a Skyrim-et. Majd a Lost of Us. De valami tényleg jó játék van rá? Első játék amivel sokáig el lehet lenni?
2013. máj. 25. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
250gb elég bőven
2013. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor a Skyrim-et vedd meg én már 700óránál járok a játékban.

A GOW 6-8 óra alatt végig lehet pörgetni sehol nincs a Skyrim játék idejéhez,és a meg sem közelíti a színvonalát sem.

2013. máj. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gép nagyon jó vétel ennyiért, játéknak én az Uncharted-et ajánlom. Minden része jó!
2013. máj. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A UC-vel játszottam ps vitán, egy idő után unalmas mert mindegyik szinte ugyanarról szól.... Felfedezés, kaland, lövés... Inkább akkor előbb az AC3 és Gow és ha kijön a skyrim az a kiadása amihez az összes DLC van akkor még azt. Köszi a válaszokat még jöhetnek.
2013. máj. 26. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!