Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad 2 megéri megvenni ebben...

Ipad 2 megéri megvenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Megéri megvenni egy Ipad 2 (16gb-osat)? Vagy annyi pénzből (120ezer) inkább vegyek egy ipadnál olcsóbb okostelefont és akkor még pénzem is több marad?

Elsősorban netezésre (+videotelefonálásra) használnám + ugye játékokra!

Érveket ellenérveket és személyes tapasztalatokat is várnék?!

Az ipad hordozhatósága miatt nem tudok dönteni, hogy megéri-e, mert azért nem tudom mindenhova magammal vinni.

Normális válaszokat, Köszönöm.



2013. máj. 18. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokkal hordozhatóbb egy iPad Mini és a videóhivás is jobb a minin mert mindkét kameraja hd felbontasu. Emellett kézben tartani is kényelmesebb és 90.000 ft csak, tehat marad még igy is pénzed.
2013. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a Minit vedd meg.
2013. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem tudom nem kicsi a mininek a kijelzője?

2013. máj. 18. 20:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Pont jó. 7,9 inch vagyis több mint 20 cm az átmérője. Ráadásul könnyű, mert csak310 grammot nyom ezáltal télen egy kabátzsebben is lazán hurcolható.
2013. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

#3


Relatív, de szerintem a 10" hatalmas, a 7-8" meg a legjobb.

Egyébként én inkább vennék egy fullos okostelefont (ha nem vagy elkötelezve az iOS mellett akkor Nexus 4), mert egy telefon szerintem jobb, mint egy tablet (mondom ezt tablet tulajként), hisz az tényleg mindig nálad van, nem extra erőfeszítés magaddal hurcolászni.

2013. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor lehet, hogy a Mini mellett döntök... A +Cellular az mit jelent?

2013. máj. 18. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:
A Cellularos modellbe lehet tenni nano sim kártyát hogy ott is tudd használni, ahol nincs wifi.
2013. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt hiszem meggyőztetek az Ipad Minivel kapcsolatban :D

Flash tartalmakat le játsza egyébként?

2013. máj. 18. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Az Apple cuccok nem játszanak le flasht, de én nekem nem is hiányzik, mert a youtube kliense iszonyat jo es azon minden fent van ami csak kellhet nekem.
2013. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!