Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfalat vegyek 30000ből?

Milyen hangfalat vegyek 30000ből?

Figyelt kérdés
Gondoltam aktívra, van már itthon egy mélynyomóm és akkor esetleg annyira nem 'vinnyognának' a hangfalak.Vagy passzívra autós erősítővel.

2013. dec. 24. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad le mik az igényeid, így érdemben nem tudok válaszolni a kérdésre.

De az autós erősítőt szobába dolgot felejtsük már el a francba végre...

A legnagyobb baromságot követnéd el, így is ku_va kicsi a keret, hát még ha egy autós erőt iktatsz be amihez kell egy tápegység is... Az autós erősítők nem olcsóbbak, mint a szobaiak, vagy egy hason telj. végfok, csak adnál a szarnak egy pofont a plusz tápegység igénnyel.

2013. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leginkább zenehallgatás. Néha bulikba is vinném.
2013. dec. 24. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Na így már más.

Hát 30 eft édekevés hangtechnikára, az a kategória ami megfelelő hangminőséget szolgáltat szobában zenéléshez, és hangerejével egy buliba is alkalmas, nagyon drága. 10x ennyibe kerül min.

Hangerő, hangminőség, olcsó. Ezek közül csak 2 fog teljesülni.


Viszont ha megfogadsz egy jó tanácsot, vaterán, apródon veszel használtan egy jó öreg Orion HS-500 hangfalpárt (tökéletes állapotban kapsz 15-20 eft között) meg hozzá a maradék pénzből egy 2x50-2x100 watt közötti erősítőt, az tökéletes ennyi pénzért. Sokkal szebb, zeneibb hangzású mint a mai vackok, ennél jobb hangú hangfalat nem kapsz 40-50 eft alatt. Illetve kapsz, de az szoba hangerőig jó. Ennek viszont van 30 centis mélynyomója, ami már elég nagy membrán felület, hogy szobában döngess vele, kisebb házibulihoz is elmegy.

2013. dec. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

megy a zöld előttem válaszoló

én csináltam a magasaknak ládát, 2 sal piezo magas 990ft/db de az visít vaolt két orion közepem az cseréltem mert 4ohmos volt nem 8 és na.. :)drága a tanulópénz

most egy tölcsér van megnemondom mien régi de az ordít 3e ért vettem de nincs nála jobb :) van egy magnat stratos hangváltóm, igaz 3 e/ db de elég bele egy ha a két magasat egy utra kötöttem. a sal magasak is szépen szólnak attol hogy sal. ez 10e. ha van mélnyomód nemtudom milyen tegyük fel 300w rms ahhoz veszel 25.000ft ért lehet venni már 2x100 w-s erősitőt vagy olcsóbban 4x50w set. amit ha meghidalgatod akkor abbol összejön de az 50w is mozgatja hidd el! és akkor is jó üzletet csináltál!

Sikeres zenélést, ha kellek írj

2013. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!