Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új hangfalat szeretnék vásárol...

Új hangfalat szeretnék vásárolni. A bővebb leírásban kifejtett célra mi lenne a legideálisabb?

Figyelt kérdés

Ez a két fő szempont:

-Itthoni zenehallgatás (rock/metál, elég hangosan)

-Itthon gitározgatok hobbiszinten, és így egy nagy teljesítményű, jól szóló darab kéne. Nem használok gitárkombót (nekem felesleges, csak itthon játszom, és külső Line 6 hangkártyával csatlakoztatva a PC-hez szoktam a felvétel is megoldódik.).

Eddig egy középkategóriás 2.1-es hangfalam volt. Úgy olvastam, hogy érdemes egy minőségibb 2.0-sat venni inkább.

Örülnék, ha 40.000 alatt tudnám tartani a költségeket, de 50 fölé semmiképp sem megyek.

Találtam néhány darabot a neten, ezekről mit gondoltok?

[link]

[link]

[link]



2013. dec. 19. 18:11
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt még kihagytam

2013. dec. 19. 18:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon picik... Jobban szólna, mint a 2.1-esed, de nem lenne az igazi. Amit tudok ajánlani, az a SAL 20Active típus. A SAL-t sokan utálják, köztük én is, de ennyiért jobban megéri mint ezek a vackok. A 2.1-esnél ezerszer jobban fog szólni, és kb. 30 ezer Ft-ért megkapod. Ja, azt még nem is említettem, hogy ha nem használsz semmilyen szoftvert a gépen pl. torzító, stb., akkor a gitárt tudod csatlakoztatni közvetlen a hangfalhoz, a mikrofonbemenetre, ha nem akarsz felvenni, így nem kell bekapcsolnod ehhez a géped. Nem fogsz benne csalódni, ezekhez az igényekhez ennyiért jobbat nem találsz újonnan!
2013. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
zenére és hangszerre nem jó ugyan az a hangfal...
2014. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!