Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik kamera lenne a legideál...

Melyik kamera lenne a legideálisabb szörfözéshez?

Figyelt kérdés
Vannak sportkamerák , amik direkt arra készültek hogy extrém sportokat lehessen rögzíteni velük . Van egy nagyon híres a neve GoPro , csak ez drága mint állat..:D A lényeg hogy víz és ütésálló legyen , és legalább 720p-be vegyen fel. 35ezer fölé nem nagyon szeretnék menni árban.
2012. nov. 15. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A szörfölés nem drága ?:D Te most komolyan 35 ért akarsz 720p kamerát venni? el vagy tévedve barátom de nagyon, a go pro egyáltalán nem drága a kategóriában.

Nekem egy sony tx20 van amit 99 ért vettem ,kompakt víz hó ütés álló kategórában nem is létezik párja ráadásul blu ray ben rögzít full hd t exmor c mosra ,ez az ami szörfölésre,ennél lejjebb csak go pro és gagyiságok vannak.

2012. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig GoProt érdemes. Síelést és búvárkodást is jól bírja, szerintem a szörffel sincs baja és nagyon szép a képe.


Ezek a 35 ezres kamerák elég vackok.


És egyébként igaza van az elsőnek: ezen akarsz spórolni, amikor szörfözni jársz? A deszka, neoprén, vitorla mellett ez ennyire sok?

2012. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igaz, csak idén tervben van új deszka és kicsit spórolni akartam..:D azért kössz
2012. nov. 18. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!