Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen projektor a legideálisa...

Milyen projektor a legideálisabb filmezéshez?

Figyelt kérdés
Nagyon amatőr vagyok még a témában, de fontolóra vettem, hogy kéne csinálni egy saját kis mozit a tetőtérben. 200 ezernél nem akarok többet költeni. Csakis és kizárólag filmezésre használnám. A válaszokat előre is köszönöm.
2010. okt. 25. 18:33
 1/4 anonim válasza:
Hogyha számolsz azzal, hogy legalább 2 évente veszel hozzá 40 ezer forintért izzót akkor szerintem kicsit sok 200-ezer alatt ha jót akarsz venni akkor csak használtat jobbak 400-nál kezdődnek az már HD-s csendes működésű wifi-s na az már filmnézésre való 200-ezerért sajna szerintem olyat nem találsz...
2010. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Majd akkor gyűjtök.
2010. okt. 26. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapvetoen en 2 fajta projt ismerek:

Irodai es hazimozi celra.


Nyilvan neked az utobbi kell. FullHD ala nem szabad menni. Aztan hogy ennyibol melyiket az 1000 dologtol fugg:

Milyen tavolsagban mekkora keo kell

Felbontas

3D

Mennyire sotetitheto a szoba

Szinhuseg

Lampa elettartam/ara

Stb stb


Esetleg jobb hasznaltat is erdemes nezni. Csak az uj lampa arat kalkulald bele...

2021. nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3#


10 éves a kérdés lol.

Ez aztán a hullagyalázás

2021. nov. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!