Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a hangfalakról? Megéri megvenni őket?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 19. 22:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem. Ez egy gagyi. Ennyi pénzért már hangszórókat lehet venni.
2013. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Egy 5-öst talán megérne. Mondom talán, de max buliba. Eleve mit keres egy hangsugárzóban led, ezt soha nem fogom tudni feldolgozni. Sajnos amikor a minőség hibádzik, akkor teleaggatják minden mással, hátha elviszik.
2013. dec. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Ez egy hulladék, amit ajánlok az sztereó erősítő + hozzá hifi minőségi hangfalak.


[link]


[link]

2013. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
[link] , [link] ez a páros milyen lenne?
2013. dec. 20. 21:36
 5/30 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, végre egy gyik-es kérdező aki értelmes. :)
2013. dec. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Alapból ma két lehetőség van, 1 veszel két nagyobb teljesítményű frontot a Pioneer elég ütős nekem volt cs-901 szépen szólt, és nagyot, de messze van High End-től a "Cs-" alap kategória.


Vagy veszel egy sztereó rendszerbe köthető aktív mélyet és kisebb frontokat.

20000 ft körül van egy aktív mély de csak olyan jó amin van hangfal bemenet direktbe tudod rákötni az erősítő hangfal kábelét.


Ez persze helyfüggő és hogy mire akarod használni, tv mellé egy használt mágnesesen árnyékolt kisebb hangfal lehet jobb választás.


A Technics jó erősítő, néha a potikat be kell fújni kontaktal és örökös.


Én a Heco aktív subbot 20000ft-ért vettem használtan, a frontok nagyok de kicsivel is próbáltam ütős azzal is.


Ami a kérdésed linkjében szerepel az gagyi.


Viszont egy Cs-701 és egy 25cm-es aktív sub a lelkedet is kiszakítja akkorát szól.


http://www.youtube.com/watch?v=W34TFcRw_OU

2013. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
És ez az erősítő [link] ezekkel a hangfalakkal [link] ?
2013. dec. 21. 21:28
 8/30 anonim ***** válasza:

Nem rossz, ezeket csak és kizárólag úgy szabad megvenni hogy bemész a bemutató terembe összerakatod és meghallgatod.

A hifinek gyakorlatilag sok verziója van, ha újba gondolkodsz ezek nem rosszak.


Én nem tudnák ilyet venni, van egy kijelölt összeg pl amit írtál 100.000ft abból használtan egy nagyon ütős cuccot össze lehet rakni ami nagyságrendekkel többet tud mint az új ugyanazért az árért, vagyis egy új árban 200-220-e forintos cuccot meg tudsz venni 100-ert.


De ezt te tudod, ezek a prémium cuccok nem 2 napra lettek tervezve, az én JBL xe-6 hangfalaim 20 évesek múltak és tipp-top mindkettő.

2013. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Bocs, nagyon dezsavű érzésem volt az utolsó linkedben szereplő Pioneer Home CS-3070-al kapcsolatban, 100%-ig a régi Pioneer cs-301 nek felel meg az nagyon kicsi volt nekem régebben.

Alig 30 literes doboza van, 20cm mély, zeneibe 120watt, míg egy cs-701 amit előtte linkeltél 65 literes doboz 190watt zenei 25cm méllyel.

2013. dec. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Azért ezekkel a 20-50 eft-os aktív bassrefi subokkal vigyáznék, nem éppen a jó hangjukról, de nem is a hangerejükről híresek.

A jó aktív subláda piszok drága, vagy megcsinálod magadnak egy piszok jó szóróval+erősítővel ami szintén nem olcsó.

Szerintem ebben az ársávban nem érdemes beiktatni külön subot, ha mindenképp mély kell, akkor már inkább egy bika hangfalpár. 10-12 colos mélyközéppel.

2013. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!