Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3-at vagy Xbox360-at érdemes...

Ps3-at vagy Xbox360-at érdemesebb venni? Az xboxon hogy működik az Xbox Live? A Ps3-n hogy működik a playstation network?

Figyelt kérdés

Főleg játékra szeretném használni a konzolt meg multiplayerezni akarok. Nem akarok előfizetni egyikre se csak kíváncsi vagyok hogy hogy működik az Xbox Live meg a playstation network.

(bocsánat a hülye fogalmazásért)



2013. dec. 2. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha multizni akarsz, és nem akarsz előfizetni, akkor csak a PS3 jöhet szóba. De mivel amúgy is azt ajánlottam volna, mivel az a jobb, így nem gond, ha a box szóba sem jöhet.


Hogy hogy működik? Egyszer regisztrálsz PSN-re, ezt PS3-ról vagy PC-ről is meg tudod csinálni, és kész. Ezután semmi tennivaló, játékon belül ha rámész, hogy multiplayer már keresi is a szervert.

2013. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vélemény szerint xbox360-at.Az xbox live fizetős de baromi jó a ps3an ingyenes de szar. Ha multizni akarsz akkor baromira x360 igaz fizetni kell de nem sok ( 1 évre 12ezer)

xbox-nak jobb a kezelése is , és jobb a grafika a ps3nál.

ps3 -ra már nem nagyon fognak exkluzivokat míg az x360ra még fognak 4-5évig. kérdezz még ha akarsz de szerintem igy van :) (nekem xboxom van és nagyon jó szerintem(

2013. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


Minden amit írtál hülyeség, ez azért rekordnak számít. Sokszor írnak hülyeséget fanboyok, de legalább a sokból talán néha egy betalál, de hogy neked 0 jött össze, az már teljesítmény.


"xbox live fizetős de baromi jó a ps3an ingyenes de szar"


Valami indoklást? Mégis mivel jobb a Live? Tudom a választ, semmivel, de azért indokold meg.


"xbox-nak jobb a kezelése"


Hogy micsoda? Semmivel sem jobb.


"és jobb a grafika a ps3nál"


Ez a PS3 megjelenése után kb 2 évig volt igaz multiplatform játékokra, azóta már teljesen megegyezik a két konzol grafikája, exkluzív játékok meg PS3-on valamivel szebbek is.


"ps3 -ra már nem nagyon fognak exkluzivokat míg az x360ra még fognak 4-5évig"


Ez az egészben a legviccesebb. Xbox-ra eddig is alig volt exkluzív, konkrétan csak egy Halo-gépezet volt az egész, meg néha egy kis Gears of War-t kidobtak rá, ennyi. PS3 meg tele van exkluzívval. És szerinted melyik a valószínűbb, hogy egy olyan konzolra fog még 4-5 évig jönni exkluzív játék, aminél az első 8 év alatt sem volt exkluzív, vagy egy olyan konzolra, amire folyamatosan jöttek ki a jobbnál jobb exkluzívok? Segítek, az utóbbi.


De nézzük meg 2013-at, milyen jó Xbox exkluzív jelent meg ebben az évben? Végignéztem pár listát, egyet sem találtam.

Most akkor nézzük meg a PS3 idei évét. Ratchet & Clank: Into the Nexus, Beyond: Two Souls, God of War: Ascension és The Last of Us. Utóbbi a jelen generáció egyik, ha nem a legjobb játéka.


És akkor még idén megjelenik a Gran Turismo 6. Xbox-ra mi fog még idén jönni? Meglepő módon már megint csak egy Halo, és kész az idei játéktermés.


Ha válaszolnál, akkor előre szólok (mert az átlag ember csak ezt csinálná), hogy ne engem "támadj", mert annak semmi értelme, csak magadat járatnád le, érvekkel gyere.

2013. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3#jól beégetted XDD

Viszont egy valamit nem jól tudsz


"Ez a PS3 megjelenése után kb 2 évig volt igaz multiplatform játékokra, azóta már teljesen megegyezik a két konzol grafikája, exkluzív játékok meg PS3-on valamivel szebbek is. "


Xboxon jobbak voltak a multiplatformok olyan 2012-ig.


Többi igaz

2013. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


Lehet a 2 év tényleg kevés, de a 2012 meg sok. Egyezzünk meg valahol 2010-2011-ben, mert az azért már tényleg reális, pontos dátumot meg amúgy sem lehet mondani, hisz nem egyik napról a másikra lettek szebbek a játékok PS3-on.

2013. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ti ezzel, hogy vagytok de szerintem azért több a ps3-ra az exkluzív "hmm most kiadtunk egy játékot ps-re akkor már miért ne akkor tegyük exkluzívá "

mint az xbox nál "hm ki adtunk egy játékot xbox-ra " xDD

Nah de mind1, nekem csak ez a véleményem

2013. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Hidd el, nem így mennek a dolgok. Az ok, amiért több exkluzív van PS3-ra, mert a Sony-nak több a belsős játékkészítő stúdiója (10-15), míg Microsoft-nak közül 0 van.

Az, hogy first party stúdió azt jelenti, hogy a Sony birtokában vannak ezek a cégek, azaz vagy felvásárolta őket, vagy alapból ők hozták létre. Ha a Sony-é a cég, akkor egyértelműen nem fogják a konkurencia gépére is kiadni a játékokat, hisz tudja a Sony, hogy exkluzív játékokkal lehet igazán megnyerni a vásárlókat, pontosabban csak a marketing számít, de ha van sok jó exkluzív játéka akkor van mit marketingezni.


Microsoft meg külsős stúdiókat bérel fel, vagy fizeti le őket, hogy egy bizonyos játékot ne adjon ki stúdió az ellenfél, azaz a Sony konzoljára. Ez nem kéne, hogy azt jelentse, hogy kevesebb exkluzív van rá, hisz akárhány stúdiót felbérelhet/lefizethet, de nagyon durva összegeket kell tejelni az exkluzív jogokért, ezért nem látsz annyi exkluzívot boxra. Sony-nak meg csak ki kell fizetnie azt az összeget, amibe a játék készítése kerül (ami szintén nem olcsó, marketinggel együtt simán 100 millió dollár felett van), viszont nem kell azért is fizetni mondjuk 1,5x ennyit, hogy csak az ő konzoljukra legyen elérhető, hisz a saját stúdiójával csináltatta.

2013. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Értem.

Bár én Xboxot vettem pedig énis gondolkodtam hogy ps3 az exkluzivjai miatt.

ha ps3mat vettem volna akkor se vennék meg egy exkluzivját.

én nem ezt néztem a konzol vásárlásakor.

Eddig megvettem egy játékot és kész azóta azzal elvagyok

2013. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!