Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik jobb a ps 3 super slim...

Melyik jobb a ps 3 super slim vagy a xbox 360 slim xbox 360 elite? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek meik a jobb? nem akarnám eggyiket se ki chippeltetni. vagy még az xbox 360 elit? az tud kapni 3 ledes hibát? itt van egy ps3 amit kiszemeltem: [link]

xbox 360 elite: [link]

xbox 360 slim: [link]

nem értek a konzolokhoz ps 3 azért tetszik mert arra ott van az uncharted blu ray ingyen multi de az xbox meg a kineckt miatt tetszik. a válaszokat előre köszi.



2013. nov. 23. 11:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszi csak azért mert kb tavasszal veszem meg a ps 3-at addig szerintetek a ps 4 miatt majd olcsóbb is lesz ugye?
2013. nov. 26. 10:26
 22/24 anonim ***** válasza:
Kicsivel lejjebb megy az ára valószínűleg, de nem sokkal. Már így is elég olcsón adják, jelentősen olcsóbb nem lehet már a mostanihoz képest, 10-15% árengedménynél több nem nagyon lesz.
2013. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat meg nézelődtem és találtam ps 3-hoz is olyan kinect szerűséget a MOVE-t csak oda kell az a cuccos is de erre legaláb van killzone 3 the fight eyepet start the party majd a családdal lehet jatszani :) és ti mivel szoktatok játszani rajta? mi a véleményetek róluk ?
2013. nov. 28. 13:03
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a Move és a Kinect is felesleges. Jó lenne mindkettő, ha lenne rá normális játék, de egyikre sincs. Move-hoz csak a KZ3, ami nem lenne rossz, meg még egy-kettő, Kinect-re még ennyi sincs. Pontosabban "hardcore" játékosoknak nincs egyikre sem játékfelhozatal. Ha családnak kell, akkor viszont a Kinect jobb választás.
2013. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!