Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik jobb a ps 3 super slim...

Melyik jobb a ps 3 super slim vagy a xbox 360 slim xbox 360 elite? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek meik a jobb? nem akarnám eggyiket se ki chippeltetni. vagy még az xbox 360 elit? az tud kapni 3 ledes hibát? itt van egy ps3 amit kiszemeltem: [link]

xbox 360 elite: [link]

xbox 360 slim: [link]

nem értek a konzolokhoz ps 3 azért tetszik mert arra ott van az uncharted blu ray ingyen multi de az xbox meg a kineckt miatt tetszik. a válaszokat előre köszi.



2013. nov. 23. 11:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szempontjaid alapján PS3.
2013. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Kinect tényleg nem lenne rossz dolog, de nézd meg a Kinect-es játékokat. Azok közül érdekel bármelyik is? Ha nem, akkor felejtsd el a Kinect-et és az Xbox-ot. Tényleg nem rossz cucc a Kinect, de csak casual játékok vannak hozzá, az meg csak a gyerekeket érdekli.


Szóval PS3, hacsak nem tetszik meg valamelyik Kinectes játék.

2013. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat meg néztem a kinectes cuccokat és télleg olyan gyerekes az összes bár az unoka hugom elszorakozna vele :D de sajna nincs rá cod bf és még lenne egy kérdésem a ps 3 super slim az nem kal ylod hibát mert azt tudom hogy a ps 3 phat gép az kap.

Ja és ment a zöld pacsi és fégre nem ps meg xbox fanok írtak választ :D

2013. nov. 23. 18:46
 4/24 A kérdező kommentje:
ja és bocsi a helyesírási hibákért :)
2013. nov. 23. 18:47
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem kap, csak a régi (fat/phat) gépekre volt ez jellemző.
2013. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi meg még egy kérdés azt tudom hogy psn az ingyenes de bármi játéknál fontos netről patchelni? meg a ps 3 indítását hogy kell csinálni vagyis tudom tv vel összekötni és kell rajta nettel valamit csinálni ha nettel kell az fontos csak azért kérdezem mert lassú netem van.
2013. nov. 23. 20:04
 7/24 anonim ***** válasza:

Indítás úgy van, hogy rádugod a tévére, beindítod, végigmész a menükön. Egy rendszerfrissítés ajánlott, ezt a gép netről megcsinálja. PSN accot is ilyenkor csinálhatsz,


Patch.. hát, ez elég hülyén fog látszani, de igazából nem tudom, hogy kötelező-e, mert én mindig nettel játszok. Szerintem ki lehet kapcsolni, hogy kötelezően frissítse, de akkor nem fogsz tudni multizni.

2013. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm végre tudom :D
2013. nov. 23. 21:29
 9/24 A kérdező kommentje:
ja és ment mindenkinek a zöld pacsi :D
2013. nov. 23. 21:30
 10/24 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés ha nem baj vagyis kettő láttam sok helyen hogy nem érdemes magyarországot be állítani amikor regisztrálok.2. a ps 3 superslim 12 gb-ra hány játék fér érdemes megvenni pl battlefield 3 vagy 4 fifa 14 és uncharted rá fér ?
2013. nov. 23. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!