Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik jobb a ps 3 super slim...

Melyik jobb a ps 3 super slim vagy a xbox 360 slim xbox 360 elite? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek meik a jobb? nem akarnám eggyiket se ki chippeltetni. vagy még az xbox 360 elit? az tud kapni 3 ledes hibát? itt van egy ps3 amit kiszemeltem: [link]

xbox 360 elite: [link]

xbox 360 slim: [link]

nem értek a konzolokhoz ps 3 azért tetszik mert arra ott van az uncharted blu ray ingyen multi de az xbox meg a kineckt miatt tetszik. a válaszokat előre köszi.



2013. nov. 23. 11:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Manapság már van magyar PSN store is, de ha ott nem találsz valamit, akkor regelhetsz egy angol accot is, ahonnan vásárolsz.


12gb-ra nem sok minden fér. Amiket írtál, azoknak a mentései mind rá fognak férni, de ha lehet, még is az 500 gigásat ajánlanám. Nekem 12-es van, és most, hogy kijött a GTA V, ami 8 gigát telepít, ezt a 8 gigát le kell törölnöm, hogy tudjak bármi mással játszani, és hát kicsit baszottkényelmetlen mindig telepítgetni.

2013. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszi és szerinted a multi miatt melyiket játszák többen neten? battlefield 3 vagy 4
2013. nov. 24. 12:03
 13/24 anonim ***** válasza:
Szerintem 4, az a friss.
2013. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Más már válaszolt a kérdéseidre, de azért én is sorba megyek rajtuk, hogy tényleg mindent megérts.


"bármi játéknál fontos netről patchelni?"


Fontosnak fontos, de nem kötelező. De patch az a játék korábbi hibáit javítja ki, szóval mindenképp ajánlott frissíteni. Ha van aktív netkapcsolatod (és be vagy jelentkezve PSN-re) akkor ezt magától fogja megcsinálni, tudtommal nem is tudod sehogy kikapcsolni (legalábbis én menükben még nem találtam ilyet). Bár most neten utánanéztem és állítólag megoldható, ha ma később bekapcsolom a PS-t akkor megnézem és ha nem felejtem el válaszolok is. Legrosszabb esetben játékindításnál kihúzod a netet, bár elég fárasztó lehet egy idő után.


"nem érdemes magyarországot be állítani amikor regisztrálok"


PSN külön van az országoknak, sokáig nem volt HUN PSN, ezért mindenki vagy US vagy UK PSN-re regisztrált, hisz az a két legnagyobb és ott a legnagyobb a tartalom, aztán lett magyar PSN is, de tartalom terén meg sem közelíti a másik kettőt. Az még megérthető, ha a régi játékok nem kerülnek fel annyira, de új játékok is elég lassan kerülnek fel, vagy fel sem kerülnek. És még jóval drágább is, szóval semmiképp se magyarra regisztrálj. UK és US közül mindkettő jobb, de UK a jobb szerintem. Ha PS+-ra regisztrálsz (erről később írok még) akkor még jobb a tartalom. Valami kamu címet meg kell majd adnod, de azt netről lehet nézni.


"a ps 3 superslim 12 gb-ra hány játék fér érdemes megvenni pl battlefield 3 vagy 4 fifa 14 és uncharted rá fér?"


Ha lemezen veszed a játékokat, akkor ráfér minden, mert valamelyik játék egyáltalán nem telepít fel adatot a HDD-re, a legtöbb meg nagyon max 5 gigát, szóval nincs gond ezzel. Viszont ha netről is vennél játékokat, akkor egy játékra sem elég, hisz akkor a játék 100%-át HDD-re rakja fel (pontosabban SSD-re, mert a 12 gigásba SSD van).


"Köszi és szerinted a multi miatt melyiket játszák többen neten? battlefield 3 vagy 4"


Mindenképp 4, de még a BF3-at is rengetegen játsszák és egy ideig fogják is.


És ami nem volt kérdés, de leírom, mert elég jó kis dolog a PS-be, az a PS+. Ez a PSN-nek egy fizetős szolgáltatása, van pár jó dolog benne, pl leárazások (de ez csak akkor éri meg, ha nagyon sok mindent veszel Store-ból), kapsz 1 giga online tárhelyet ahol a PS3 mentéseidet tárolhatod (ami rengeteg, több ezer játék mentése felfér, sosem fog betelni), illetve 1 giga PS Vita tárhelyet is, a mentéseket ráadásul magától fel is tölti, szóval ha váratlanul meghalna a PS3 (ami egyébként ritka) akkor legalább a mentéseid nem vesznek el. Ezen kívül be lehet állítani egy 2 órás időszakot akármikorra, amikor a PS3 magától bekapcsol és letölti (és telepíti) játékokhoz tartozó patcheket, ha van új FW PS3-ra azt is, a mentéseket is ilyenkor tölti fel, kb ennyi.

Ezek nem rossz funkciók, de ez miatt még szerintem nem érné meg a havi ezrest, viszont már több, mint 1,5 éve bevezették az Instant Game Colelction-t. Ez az, hogyha előfizetsz PS+-ra kapásból kapsz 12 játékot (12-t PS3-ra, aztán még kapsz Vita-ra is valamennyit, és most már a PS4-re is), és ezek közül havonta 3-mat mindig kivesznek a listáról (de ha azokat már "megvásároltad", vagy inkább mondjuk úgy, hogy beraktad a kosárba, hisz ingyen volt, akkor azok örökre a tieid) és kapsz helyette 3 újat. Tehát rögtön kapsz 12 játékot, ami már nem kevés, és minden hónapba kapsz minimum 3 újat (de általában többet is. Ezek közül minimum 2 nagy AAA kategóriás játék, pl. BF3, Uncharted 3, stb, meg pár "mini"/PSN játékot, de ezek közül is vannak nagyon jók, pl. Outland, Machinarium, Limbo és még sorolhatnám), plusz Vita-ra és PS4-re is minden hónapban kapsz újat. Hülyének is megéri, én amióta van az IGC előfizettem PS+-ra, így kaptam eddig csak PS3-ra 50 AAA kategóriás játékot, és még sorolhatnám, hogy hány PSN-es játékot. Eddig 2 évre fizettem elő, ami 24 ezer forint, viszont ha a játékokat külön vettem volna meg PS Store-ból, akkor már több, mint 1200 fontba fájt volna, ami jelen árfolyam szerint 430 ezer forint is meglenne. Ráadásul haverommal felesbe fizetjük a PS+-t, mivel kettő gépen meg lehet osztani a játékokat, így csak 12 ezer volt nekem.

Persze az összes játék nem érdekelhet, de az 50 játék közül minimum 4 játék biztos tetszene minden egyes embernek, és akkor már megérte, mert amúgy drágábbra jönnél ki, ha azokat megveszed. Az egyetlen "apróbetűs rész" az egészben, hogy a játékokkal csak addig tudsz játszani, amíg van PS+ előfizetésed, tehát mondhatni csak bérled őket. De 1) aki egyszer előfizet rá, az úgy sem fogja soha lemondani, hisz a játékokat végig fogja kapni 2) még ha csak "bérelnénk" is a játékokat, ilyen olcsó bérleti árak mellett hülye lennék nem kibérelni.


És ha lejár a PS+ előfizetésed, és mondjuk évekig nem fizetsz elő újra, akkor ha újra előfizetsz ugyanúgy megmaradnak a régi játékaid és játszhatsz velük, tehát nincs semmi hátránya semminek.


Az egyetlen dolog, ami miatt elgondolkozhatsz, hogy előfizetsz-e az az, ha lassú a neted, hisz letölteni minimum 10 gigás játékokat lassú nettel elég sokáig tarthat, de mondjuk ha elindítod a letöltést közbe tudsz játszani, filmet nézni, vagy csak beálílthatod, hogy letöltés után kapcsoljon ki a PS magától.

2013. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat sokat segítettek :) most már biztos hogy ps 3 -at fogok venni de nem phat gépet és az igaz hogy a 12 gigásba lehet venni hdd tartót és hdd-t nem rögtön ps-el venném ha nem pl meg venném a ps-t plusz egy játék kijátszom vagy akármi és gyüjtök rá ja és tudom hogy az drágább ne az elelyén nekem bőven elég a 12 gigás de ez a bővítés akkor igaz?
2013. nov. 24. 15:54
 16/24 A kérdező kommentje:
meg a ps 3 gpu-ja gyengébb mint az xbox-é ? mert 100 ember azt írta igen 100 azt hogy nem néztem egy vidit hogy mennyi fps-e van ps 3-n meg xbox-on a bf 4-nek ja itt van a link http://www.youtube.com/watch?v=EGKasxhA9Ps de az ps nek öbb az fps-e is most ebböl mi igaz? :/ meg ez az oldal jó vagyis meg bízható [link] ?
2013. nov. 24. 15:58
 17/24 A kérdező kommentje:
Ja és ha pl magyarrol regelek akkor ha nincs ott fent a bf 4 attol még tudok bf 4-ni multin?
2013. nov. 24. 16:05
 18/24 anonim ***** válasza:

#15


Elég nehezen érthető a kérdésed, legközelebb legalább ha több kérdést írd akkor vesszővel válaszd el őket, annyira nem érdekel engem sem a helyesírás, de azért legyen érthető.

Azért megpróbálom kibogozni, hogy mégis mi a kérdés, meglátjuk mekkora sikerrel.


Az teljesen igaz, hogy a HDD-t lehet cserélni, ráadásul még garanciavesztéssel sem jár, és nagyon egyszerű. A 12 gigásba kell HDD keret, ami nem valami drága, itt 3500-ért van, és akkor ennél még lehet van olcsóbban is: [link]


Az meg igaz, hogy a PS3 GPU-ja gyengébb, de PS3-nál CPU-ra fejlesztenek, mivel az meg jóval erősebb, mint ami a boxba van. Grafikailag ugyanaz mindkettő, szóval ne foglalkozz a hardverrel, nagyjából tényleg ugyanolyan erősek.


Konzolgame.hu meg úgy tudom megbízható, de a két legjobb bolt pesten a platinumshop és a Konzolvilág. Ezen kívül is vannak jó boltok, de szerintem a többség egyetért, hogy ez a kettő a legjobb.


Ha magyar PSN-re regisztrálnál, akkor multin ugyanúgy tudsz minden egyes játékkal játszani, ahhoz semmi köze. Csak a játékfelhozatal változik (meg az árak), de ezen kívül ha nincs fent valami attól még a multi ugyanúgy megy.


És nem értem, hogy most akkora előfizetsz-e a PS+-ra vagy nem, de ha igen, akkor semmiképp se a magyar store-ra regisztrálj. Ezen a téren még szarabb, mint amúgy.

Ha az UK-ra (vagy magyar PSN-en kívül bármelyikre) regisztrálnál, akkor szólok előre, hogy bankkártyával meg sehogy sem lehet előfizetni/feltölteni a wallet-eted, hanem feltöltőkártyát kell venni. Akárhol megveheted, de a legolcsóbb és legjobb hely a livekodok.com

Az 1 éves UK előfizetés 12800 forint, ez 40 font lenne ha Store-ból vennéd, ami durván 14500 forint, szóval 1700 forinttal olcsóbban veszed meg, mint amennyiért a Store-on megkapnád, és megbízható az oldal, én is innen vettem eddig mindig a feltöltőkártyáimat, de ha Google-n vagy itt gyik-en rákeresel az oldalra találsz millió kérdést, hogy megbízható-e az oldal, és biztosíthatlak, hogy a válaszok 100%-a azt mondja majd, hogy igen.

2013. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Kössz a választ és pontosan kitaláltad :) csak nagyon siettem az írással akkor meg még azt se tudom hogy jó gombot nyomok-e :D .

Szerintetek vagy szerinted kb még tavasszal is lesz sok esély ps 3-on multizni?

2013. nov. 25. 20:07
 20/24 anonim ***** válasza:

Lesz, és még 2-3 év múlva is.

Csak kérdéses, hogy melyik játékkal. Egy CoD 4-el vagy egy akármilyen régebb cod-dal már nagyon nehéz lenne, mert alig játszik már azzal valaki.

De még a 2-3 év múlva megjelenő cod részeknél ugyanúgy tele lesz a multi PS3-on is.

BF-re meg az összes ilyen híres játékra ez ugyanúgy igaz.

2013. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!