Tabletet vásárolnék, de egyáltalán nem értek hozzá?

Figyelt kérdés
Mármint hogyan tudok rajta internetezni?Kell külön előfizetés?Vagy kell utána fizetni valamit?Tudom,buta kérdések,de tényleg nem értek hozzá:))
2013. nov. 4. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a noname semmilyen kínai olcsóságokat nem vesszük számításba, minden tabletben van wifi, ami hogyha van neked otthon vagy munkahelyen akkor csak a tablet miatt nem kell külön fizetni érte, viszont vehetsz olyan tableteket is, amikben van sim kártya olvasó, és az okostelefonokhoz hasonlóan lehet előfizetni mobilnetre, amit az egész országban akármikor, wifitől függetlenül használhatsz. Nem tudom pontosan a keretedet, de egy számodra szerintem több szempontból is tökéletes tabletet tudok ajánlani. [link]
2013. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amit kinéztem tabletet,van benne wifi.Itthon asztali számítógépem van,Tar-os nettel.A tabletet nem csak házon belül szeretném használni,de nem szeretnék még külön mobilnetet is.Ez esetben mi a megoldás?Köszi a választ!:)
2013. nov. 4. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Plázákban van kódolatlan wifi, leülsz a KCF-hez és van neted. De máshol semmit sem tehetsz.
2013. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fontos: milyen tabletet néztél ki?
2013. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Grando-nál van.YAMOTO 10.Android 4.2.2 WI-FI:802.11
2013. nov. 4. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Na igen. Ettől féltem. Kerüld a yamoto-t, a dps-t, a myaudio-t, a wayteq-et és a társaikat. Gondolom nem szerviztölteléknek meg papírnehezéknek akarod használni, hanem netezni, dolgozni, zenét hallgatni, játszani, stb. Éppen ezért vedd meg amit az előbb linkeltem, ha érdemben használni akarod. A kínai (tisztelet a kivételnek!) tabletekkel csak a baj van, saját bőrömön tapasztaltam. Ne vegyél ilyet a saját érdekedben! Ha egy viszonylag olcsó és tényleg jó minőségű tablet kell amit használni is akarsz, vedd a memo pad hd 7-et. Előző hozzászólásomban van link. Egyszerűen ebben az árban ez a legjobb.
2013. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,kínai.Viszont amennyit én használni tudom három gyerek mellett,arra bőven elég lesz:)Még egy kérdés:Ha a telefonom androidos és ez a gép is,akkor meglehet osztani vele a mobilnetet plusz havidíj nélkül?Itthon viszont a vezetékes netet osztanám meg vele.Lehetséges?
2013. nov. 6. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Viszont nem győzöm hangsúlyozni, hogy más is érvelt már az mellett hogy neki csak alap dolgokra kell, meg úgyse nyomkodja egész nap. De ha hamar elromlik, márpedig garantáltan el fog, akkor az alap dolgokat sem fogod tudni megcsinálni a három gyereked mellett. Ha már úgy is van 40000 forintod erre a fostalicskára, miért nem veszel egy normális, megbízható tabletet? A kérdésben az áll, hogy nem értesz hozzá. Én értek (azért mindent nem tudok) hozzá, és térdenállva könyörgök hogy a saját érdekedben ne vedd meg a yamatot! Ha ugyanannyiért van egy sokkal jobb, vedd azt. Itt van: [link]
2013. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!