Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen csúcskategóriás tablete...

Milyen csúcskategóriás tabletet vegyek max 120ezer forintból? Lent.

Figyelt kérdés
Kikötéseim vannak , a legfontosabb a gyorsaság. Fontos még a nagy méret, minimum 8, de inkább 10es. Lehet androidos és windowsos. Ipadet annyira nem akarok , mert macerás windosssal. (gép) Lehet az ár használtan is 120 csak garancia legyen.

2013. nov. 1. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Android: [link] Windows: [link] Én ezeket találtam. Az asus nem egy mai csirke, de nagyon jó. Remélem tudtam segíteni.
2013. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:
Nexus 10
2013. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nexus 10 télleg jócucc, csak a legolcsóbb gsm boltban is 140000 forint. Különben én is azt mondtam volna.
2013. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt már 92ért is van nexus 10:


[link]


De ha nexusban gondolkodsz szerintem várd meg az újat,mostmár bármelyik pillanatban jöhet,sokkal jobb lesz mint a régi


Amúgy nekem ipad 4em van,egyáltalán nem macerás windowsal,androidról váltottam rá,1000szer jobb kezelni,több az igényes app,egyszerűen imádom

2013. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!