Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit választanál? PS Vita vagy...

Mit választanál? PS Vita vagy csúcskategóriás telefon (Pl. Xperia z, Galaxy s4, htc one)

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát egy 50 ezres handled-et vagy egy majdnem 200 ezres telefont? Inkább vennék egy PS4-et ÉS egy PS Vita-t a csúcskategóriás árából.


Egyébként ha az árat nem nézzük, akkor is én PS Vita-t vennék, de az átlagembernek inkább egy telefon való, hacsak nem vagy nagy PS fan, akkor nem kell neked PS Vita.

2013. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most sony ericcson live with walkmanom van. És nem tudom miért érné meg vennem egy méregdrága telefont, amikor a mostanit is csak zenehallgatásra, netezésre és telefonálásra használom. Egy galaxy s4en kb ugyan ezt tudom csinálni, nem? :D Mert a játékok telefonokra elég gyengék. És,ha így nézzük akkor fölösleges ennyit költeni egy telefonra,inkább veszek egy ps vitát amit könnyebb hordozni és aránylag jó játékokat lehet rá kapni és alkalmas netezésre, zenehallgatásra :D
2013. jún. 2. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!