Milyen tabletet vegyek? Lent

Figyelt kérdés

max 120ezer forintom van és egy erős tabletet szeretnék venni. Ipad nem kell, ne is merüljönfel. Windowsos vagy androidos kell. Játékra, filmre, és netezésre kellene. Mindennapi használatra. Párat néztem már de nem tudok dönteni. Természetesen további ötleteket is várok.

Ezeket néztem :

Asus memo fhd 10

Asus memo 10 smart

Xperia tablet S

Asus Transformer Pad tf300t

LG G Pad (ez mondjuk kicsi)

Azt nem mondtam hogy minél nagyobb annál jobb.



2013. nov. 1. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem az xperia a legjobb! nekem bevált a tablet z :D
2013. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez tablet s nem pedig z. A Z nagyon drága.
2013. nov. 1. 22:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Nexus 7 ? Van pár ismerősöm aki nexust használ, elégedettek vele.

Amúgy miért nem akarsz iPad-et?

2013. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nexus nem tetszik valamiért, a forma se meg az egész. Ipaddel sokat kéne szórakozni, iTunes , minden fizetős, androidra tudok torrentezni, egyszerű USB kábeles megoldással mindent tudok másolni windowsra/ról.
2013. nov. 1. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Értem! Személy szerint a Nexus nekem sem tetszik, csak azért írtam, mert azt tudom ajánlni.

Többit nem nagyon ismerem, iPad tulaj vagyok, nem érdekelnek az android tabletek. Egy van amit tudok még ajánlani az a Transformer, nagyon jó kis gép, szintén van ismerősöm akinek van!

2013. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Memo pad fhd 10 vagy transformer pad tf300t
2013. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt Asus-om elég is volt belőle, hetente frissítés, sikerült mindig elrontani valamit rajta az új frissítéssel.

Vettem után egy Ipadet. Azóta nincs ilyen gondom.

Ipadre is van JB, meg ingyen játék, ha ez a gond.

2013. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ipaddel sok a macera, nem a játékok a gond, hanem nem egyszerű filmet rárakni, zenét stb. Sok minden fizetős, és kötött. Asuson gondolkodok én is.
2013. nov. 2. 12:34
 9/9 anonim válasza:
Szerintem az lg g pad. Az az egyik legerősebb.
2013. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!