Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad-ről vélemények? Elsősorba...

IPad-ről vélemények? Elsősorban a 4. generációs, és a mini érdekelne.

Figyelt kérdés

Konkrétan semmit nem tudok az apple készülékekről, soha nem volt még apple cuccom. Nem tudom megéri-e az árát. Nagyon sok rosszat hallok az ipadekről: hogy nem lehet pendrive-ot beledugni, hogy szinte semmivel nem kompatibilis, hogy nem bővíthető, hogy az appstore-on alig vannak ingyenes app-ok, hogy nagyon drága a szervíz stb...

Mennyire igazak ezek?

Valaki segítsen! Szeretnék egy jó tabletet, de elég tanácstalan vagyok. Ha mégse iPad akkor mi??

Előre is köszi mindent.



2013. okt. 28. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek többsége butaság, egyedül a pendrive-os igaz, bár az is megoldható, kicsit bonyolultan.


Mivel nem kompatibilis? Nem kell itunes-t használni, van egyszerűen használható alternatívája, itools néven.


Drága a szerviz? Samsungé olcsó?:)


Nem mellesleg az Apple-cuccok híresek a minőségükről, tartósságukról. Nem egy ismerősöm még a majd' 4 éves ipad1-et használja, akku ugyan már csak 5 órát bír ugyan. Ja igen: ha garis az ipad és bármi hibája van, kapsz helyette egy újat..


App store: ez a legnagyobb jóság az egészben. Az ipadra optimalizált programok kb 100x minőségibbek, mint a felskálázott androidos vackok. Nagyon sok az ingyenes program! Egyébként nem véletlen, hogy annyi ipad-exkluzív professzionális progi van, pl. zenészeknek..


Az más kérdés, hogy a sok androidos vérpistinek a legfontosabb az, hogy megjelenés után rögtön lewarezolják az NFS és társait.. Ezt pl sosem értettem, ipad-ra átlag 1-1.5dolcsi egy program, de pl az imperium galactica 2 volt vagy 5 dollár.. Ne már, hogy nem tudják megvenni az emberek a programokat, pláne ennyiért!

2013. okt. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ipad4 van,meg vagyok vele elégedve:)

Android után pár napig nagyon nem tetszett,de gyorsan meg lehet szokni és kitapasztalni az iost,és már egyáltalán nem kívánom vissza droidot

Ingyenes appból nincs kevesebb mint droidra,és akciók is gyakran vannak amikor rengeteg jó app ingyenes lesz,én eddig csak a wolfram alpháért fizettem

Pendraivot is lehet rá tenni egy átalakítóval

Amúgy egyetemista vagyok,főleg tanulás miatt vettem

Az akku ideje nagyon durva,15-18 óráig bírsz rajta pdf-eket olvasgatni kikapcsolt wifivel

2013. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat!

Második: Neked mióta van meg az ipaded? Ediig nem volt vele semmi gondod?

Szerinted megéri az árát?

Elgondolkoztam az új ipad air-en is. Nagyon tetszik, de attól tartok, hogy túl drága lesz...

2013. okt. 29. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb 3 hete vettem

Semmi gond nincs vele,100ezret mindenképpen megér,a kijelző és az akku verhetetlen

Az ipad air asszem 140ről fog indulni

2013. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!