Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes azOlcsóság webáruházba...

Szt Tom kérdése:

Érdemes azOlcsóság webáruházban vásárolni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom a telefont véleményezni mert a mai napig nem kaptam meg, több mint két hónapja megrendeltem , 2013 .07.24. én többször is próbáltam éredklődni a az olcsóság információs tel.vonalán ott adtak egy másik tel.számot ,de másik számon sem tudtak érdemleges választ adni a Postán próbáltam érdeklődni de ott azt mondták a telefont nem vehetem át mert nem én vagyok a címzett , de már egy hónapja itt van Magyarországon .... vám kezelés alatt... de nem megy senki a csomagért . Hívtam ismét azOlcsóság infó vonalát ahol elmondtam hogy miért nem veszik már át a csomagot?????????? /két hete volt ez / azt mondták hogy intézkednek .... tegnap megint Hívtak a Postától hogy 30 nap után visszaküldik /Szingapurba/ a csomagot mert senki nem megy érte. Valoszinűleg a Vámnál nem fogadták el a 40dolláros árat de az olcsóság nem vállalta a felelőséget . Inkább nem mentek el a csomagért... elmentek Nyaralni ... Hétfő óta nem lehet elérni őket .. se pénz se telefon
2013. szept. 24. 18:47
 1/2 A kérdező kommentje:
közben X.7.én megjött a telefon , egész jó. itthon nincs másik forgalmazóknál ilyen senkinél. üdv.
2013. okt. 13. 09:42
 2/2 anonim válasza:

Hali.

Szerintem nem érdemes vásárolni tölük. Ha gon adodik nem vállalják az intézést. Mindent a vevöre háritanak. Nehéz kommunikálni velük, telefonon vagy imeilben egyaránt. Rendelt áru hosszú ideig érkezik meg. Ezt tapasztaltam vásárlás folyamán.

2014. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!