Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik webáruházban vásárolhat...

Melyik webáruházban vásárolhatok relativ olcsón jó minöségü LCD tv-t? / kb 150-180 ezer ft-ért / .

Figyelt kérdés

Már néztem pár helyen, de jo lenne ha valakinek van tapasztalata ilyen téren, hogy hol probáljam megrendelni, még neten sosem rendeltem, nincs tapasztalatom hol lehetne.

Köszönöm elöre is a válaszokat


2008. dec. 30. 18:45
 1/4 anonim válasza:
Javasolom, nézd meg a www.arukereso.hu vagy az www.argep.hu oldalakat! Ott nemcsak, hogy megtalálod a jelentősebb webshop-okat, de még ár szerint is sorbarendezi azokat. Persze nem ártana szűkíteni, hogy mit keresel. pl. márka, átmérő, full HD, stb...
2008. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképp megnézem , LG -ben gondolkodunk, párom azt szeretne, nem tudom valakinek van negatív tapasztalata LG terén. LG 94 cm átméröjüt szeretnénk.
2008. dec. 31. 12:23
 3/4 anonim válasza:
Én a helyedben azt csinálnám, hogy elmennék - akár azt Asszonyt kézen fogva - nagyobb elektronikai üzletekbe (Média M., Elekto W. stb) ott megnézném 3D-ban a TV-ket, felírnám a típus számát, otthon beírnám az arukereso.hu-n és biztosan olcsóbban megkapom ugyan azt amit láttam! Ennyi! Nekem jópárszor bejött...
2009. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen elmentünk a Media M...stb, még vagy 3 üzletbe, és felirtuk, de a web oldalakon, / amit irt pl az elsö válaszadó / általában teljesen más tipusuak vannak, ritka volt, hogy ami tetszett a boltban, megtaláltuk neten / ja és azt hozzáteszem teljesen ki vannak fogyva a boltok, gondolom karácsony miatt/ pl. a tescoba még be sem voltak kapcsolva a TV-k !! :D

De valahogy igy lesz majd, mi is igy gondolkodunk.

Itt csak akérdés milyen márkát válaszzunk, én pl. nem vagyok elzárkozva a plazma elöl, párom LCD.re esküszik, na hát ez van, elöbb utóbb ugyis közös nevezöre jutunk.

Köszi amugy a válaszokat.

2009. jan. 4. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!