Dps dream 9 vélemény?

Figyelt kérdés
szeretnék egy tabletet az olcsóbbak közül venni csak netezni meg pár játék. Megéri?

2013. szept. 15. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem! DPS, myaudio az amit nem szabad megvenni.

9 colos készülék, 800×480-as a felbontása, ez 7 colra is kevés, sőt többet mondok, még 4 colra is kevés ez a felbontás. Baromira ronda a kijelzője, még arra is alkalmatlan, hogy normálisan elolvashasd az adott tartalmat egy weblapon. Játékra meg egyáltalán nem használható, max. nagyon alap, 2D játékok futnának el rajta, de élvezhetetlen lenne az alacsony felbontás és a TN technológiára épülő kijelző miatt.

Inkább maradj a 7 colnál, s egy normálisabbat válassz ezért az árért. 26-29 ezer között esetleg a Concorde tab rokee-t tudom ajánlani, ugyan ebben is TN panel van, de a felbontás már kielégítő, s visszajelzések szerint egész tűrhető betekintési szöggel rendelkezik a kijelző, annak ellenére, hogy TN technológia. Az első valamire való IPS kijelzős készülék, ami komolyabb 3D-s játékok futtatására is képes, az a Concorde tab Speed, 35 ezerért, ezt inkább ajánlom, mint a rokee-t, de nyilván a pénz nagy úr.

2013. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. szept. 15. 10:41
 3/3 anonim válasza:
Nekem olyanom van és nagyon szeretem. Megérte megvenni :) csak ajánlani tudom
2014. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!