Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Dps Dream 7 tablethez külső...

Dps Dream 7 tablethez külső billentyűzet beállítás?

Figyelt kérdés
Vettem egy tokos billentyűzetet és hozzá egy átalakítót és összecsatlakoztattam de sajnos nem veszi be. Nem tudom hogy ugyanúgy ki kellene írnia mint az usb-t ha számítógéppel csatlakoztatom mert ha iggen akkor még ezt sem teszi. miért van ez?

2013. aug. 27. 11:58
 1/1 anonim válasza:
Valószínűleg ehhez a billentyűzethez van egy alkalmazás amit le lehet tölteni az áruházból.Ezt az alkalmazást engedélyezni kell a nyelv és bevitelnél.Ezután pedig rá kell nyomni egy olyan dologra amibe lehet írni és lent az alsó sávban lesz egy billentyűzet alakú 'gomb' arra rá kell menni és az usbs billentyűzet alkalmazását kiválasztani.
2015. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!