Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Psp-t, nintendo 3ds-t vagy ps...

Psp-t, nintendo 3ds-t vagy ps vitat erdemes venni? FONTOS

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 22:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 3ds-t érdemes ezek közül. Nekem sima DS van, még azt is sokkal jobban szeretem mint a psp-t, amit 1 hónap után el is adtam inkább. Vitát még csak egyszer próbáltam, annyira nem vagyok érte oda az alapján.
2013. szept. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Aki reagált rám: Képzeld van 3DS-em és wii-m is. :) Játszottam már főszériás pokemon játékkal (black/white) végigtoltam az NSMB-t, játszottam egy csomószor DK-t. Nem az én világom a nintendo, a konzoljuk azért lett sikeres mert sokkal olcsóbban adták mint a konkurens gyártók (főleg). És mi van akkor ha valaki állandóan utazik és nincs más platformja amire megvehetné a multiplatform játékokat? Ki beszélt itt olyan formában a hardcore játékokról? Én a ps vitát preferálom, te a 3DS-t. Ez így korrekt, mindenkinek meg van a maga ízlése. Gondolom nem sokszor fogdostál még ps vitát, nem nagyon játszottál Uncharteddel, Gow-wal vagy killzone-nal... Elég sok mindent hagytál ki akkor....
2013. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
azért nincs sok játék a vitára mert még új nézd youtubos videókat azzal a címmel hogy upcoming games for ps vita és lesz egy csomó a nintendo játékok nagyrésze csak japánok gyártják szerintem a ps vita sokkal jobb a nintendo szerintem már lecsengett már régi
2014. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Krisipoke ***** válasza:
Utolsó: a 3DS és a Vita között egy év különbség sincs, erre az egyik új, a másik régi? :D És valószínűleg nem véletlen, hogy míg Vitából "csak" 7 milliót adtak el eddig, 3DS-ből 42 milliót. Meg szerintem értelmes embert nem érdekel, hogy melyik játékot hol készítik, amíg az jó, még akkor sem, ha a legmagasabbra értékelt, és legnépszerűbb játékokat a játéktörténelem során többnyire japánok készítették.
2014. jan. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!