Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » érdemes nintendo wii-t venni?

érdemes nintendo wii-t venni?

Figyelt kérdés

Korábban x 360-am volt de eladtam.

Ps3 annyira nem mozgat, most gondolkodom egy wii-ben


Vannak rá jó akció játékok?


És lehet rá játékot irni?


2011. márc. 12. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Játékot írni biztos lehet, de erről nem írok, mert én szeretem a Nintendo-t.Van rá bőven akciójáték, és azok WFC-ben(WFC másképp ismerősen multit jelent) verhetetlen akció játékok.Rengeteg akció játék van.Én szerintem érdemes Nintendo Wii-t venni, mert amit tud nyújtani, azt más konzol nem tud.Remek szórakozás, multi itt is ingyenes mint a PS3-on, a játékok élménye amit a Nintendo licenszel fantasztikusak!És multiba ismét verhetetlenek!:D
2011. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a játékélmény érdekel és nem a grafika és ha van kedved a tv előtt ugrálni
2011. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.A grafikája vacak.Akciójátékok vannak rá, de alig-alig.Sok jó játék nem jött ki rá(pl.RDR, de ez csak 1 a sok közül)Az ugrálós része nem olyan rossz, mert hát a Sony is lemásolta.Nekem van kinectem, Wii-vel is játszottam már, más a kettő.A Kinect egy kicsit kötetlenebb, abból a szempontból, hogy nem kell semmit fogni, ha beáll melléd vki akkor ketten játszotok, bár ez játéktól függ.Most kezdenek majd beindulni rá a jó játékok.


Wii-nél egyszerre kell mozogni+ a gombokat nyomkodni.

2011. márc. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

A grafika NEM VACAK,csupán nem csúcs!

Nem értem egyeseket,hogy miért fontos az a hatalmas csúcs grafika! Persze nem rossz ha van egy-két játéknál,de a játékélmény tán fontosabb! És azért a Wii grafikája,ha nem is a legjobb,mert nem a legjobb,de nem vacak! :) :)

2012. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pekkerke ***** válasza:
vagy megvetted vagy nem egy szar a wii nekem van és nagyon rossz!!
2014. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!