Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Panasonic házimozim,...

Van egy Panasonic házimozim, és egy villámlás után nem lett többet cd/dvd-ről hang, csakt tuner, és auxról. Belül nincsw semmi elégve, és beállítási probléma sem lehet. Mit lehet vele csinálni? Kondik kimehettek?

Figyelt kérdés
Panasonic házimozi, hangproblélmák

2013. szept. 10. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mit vársz, mit mondjunk neked? Nem értesz hozzá, az tuti. Akkor meg miért nem viszed el szerelőhöz a hülye kérdések helyett?! Gondolod, hogy bárki mást mondana?? Dobd a kukába.
2013. szept. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elektroműszerész vagyok, és szinte már mindent kicseréltem benne ami a hiba oka lehet tranzisztor dioda ellenállás stb...). Csak ha valaki már járt így, akkor gondolom elmondta volna, hogy pl a tápot kondizd át.

Köszönöm, de a bunkó megjegyzéseidre nem vágyom...

2013. szept. 11. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Elektroműszerész vagy és mindent random cserélsz benne. Hol tanultad te a szakmát vagy téged nem tanítottak meg rá, hogyan kell kimérni a hibás alkatrészeket? Vagy csak lusta voltál megtanulni... Mellesleg nem értem... A kondikat kérdezgeted, de azokon kívül mindent lecseréltél benne. Akkor miért nem cseréled le a kondikat is vagy miért nem eleve a kondik cseréjével kezdted, ha itt is azt kérdezed? Gyönyörű...
2013. szept. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!