Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet még kapni olyan minőségi...

Lehet még kapni olyan minőségi mikro hifit (legalább Sony, vagy Panasonic), ami olvassa az mp3-as cd-t, usb-t, és minőségi kazettás egység van benne?

Figyelt kérdés
Hiába kerestem ilyet, csak egy Philips 1120-as mikro hifit találtam, amit meg is vettem, de nagy csalódás volt. Kispórolt, műanyag az egész, ami még nem is lenne túl nagy baj, ha tökéletesen működne. De van olyan gyári audio cd, amit nem olvas be, a cd-rw is sokszor akadozik. Van olyan mp3 fájl amit nem játszik le. Van egy kis cd-s, usb-s magnóm, ami ezeket simán viszi. A legnagyobb gond a hifivel, hogy a kazetta egység is nagyon gyenge - vacak mechanika, play lenyomásához fogni kell a gépet, szünet gomb is vacak, az olvasófejről nem is beszélve. Nekem pedig fontos lett volna egy olyan mikro rendszer amiben profi kazettás cucc van, mert usb-ről másolok kazettára. Dehát sehol nem találtam kapható jó micro rendszert, pl Panasonic. Elektronikus vezérlésű, oda vissza játszós minőségi deck-kel felszerelt mikro pedig úgy látszik, hogy csak álom ... (csak mikro esetleg mini hifi-s megoldás érdekelne)
2013. aug. 24. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül:


[link]

2013. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyet már nem kapsz. Szerintem vegyél használtan egy deck-et [link]
2013. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tévedtem, bár nem tudom menyire minőségi. [link]
2013. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!