Tönkrement a tévém?

Figyelt kérdés

Egy Panasonic led készülékről van szó. Ég elől a kis piros lámpája, és ha megnyomom a távkapcsolót reagál is rá, mert villan egyet a lámpa, de a tévé nem indul be. Ha a hátulján levő mechanikus kapcsolóval kapcsolgatom, akkor se történik semmi, csak a lámpa kapcsol be vagy ki, de a tévé nem indul.


Tegnap 4 alkalommal szakadt meg és indult újra az áram a lakásban. Az első alkalommal még ment a tévé, de aztán már többé nem indítottam újra, de nem is húztam ki. Ma este nyomogattam először, és semmi. Nagyon félek, hogy tönkrement, és hogy ezt az áramingadozás tehette tönkre.


Örülnék, ha valaki tudna írni valami véleményt legalább arról, hogy merre tapogatózzak.



2013. aug. 26. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem kapcsol be, igen valószínű hogy tönkrement...
2013. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez lesújtó...
2013. aug. 26. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elektromosokkal kellene megnézetni, mi okozhatta az áramszüneteket. Ha van biztosításod, az bizonyos esetekben (pl. daruskocsi tépte meg a kábelt, rövidzárlat az oszlopon, villámcsapás stb.) fizetnek. Az első után ki kellett volna kapcsolnod.
2013. aug. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos mivel be van építve egy cserélhető olvadó biztosíték majdnem minden TV-be valószínű csak azt kell cserélni max 100Ft-ba kerül.

Mi kaptunk a Samsung LED TV-hez a csomagban volt.

2013. aug. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma megnézetem valami hozzáértőbb emberrel.
2013. aug. 27. 07:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!