Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptopom képernyője egyszercsa...

Dandi98 kérdése:

Laptopom képernyője egyszercsak elszáll! Mi a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap a húgom chatelt rajta, és egyszer csak elment a kép, utána nemsokára ki is kapcsolt. Ha visszakapcsoltam, akkor jelezte, hogy le van merülve és kikapcsolt. Ma reggel benyomtam, elindult, utána vagy 15 perc múlva megint elment a kép. Mivel semmi sem történt, kikapcsoltam, és most megint nem akar visszakapcsolni. Mi az isten baja lehet???
2013. szept. 4. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd a hálózati tápegységet.

Be van-e dugva a konnektorba, a gépbe, ha van led rajta az világít-e?

Ha bekapcsolod a gépet és betölt a rendszer, a tálca jobb oldalán egy villásdugóval vagy villámmal párosított elem ikonját kellene látni.

[link]


Ha csak elem jel van magában, az azt jelenti hogy nincs hálózati ellátás.

[link]

2013. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha már nem fiatal a gép akkor az akku is tönkre mehetett, illetve lehet alaplapi hiba is, valamelyik chip kontakthibás és ahogy melegszik akkor jön elő.
2013. szept. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
első válaszoló, de ha nem tudom bekapcsolni, akkor honnan tudom ezeket ellenőrizni?
2013. szept. 4. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Sorrendben írtam le.

A hálózati táppal kell kezdeni.

Megvolt?

2013. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Néha néhány percre beindul, és akkor azt írja, tele van a gép. Aztán elmegy a képernyő, és villog az aksi jelző, hogy üres.
2013. szept. 5. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:

És közben a töltő be van dugva?

Akku nélkül próbáltad?

2013. szept. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Be van dugva, és akkor se tölti, de ha nincs bedugva, akkor is üres.
2013. szept. 6. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor a töltőd rossz vagy a gép tápja.

Valahonnan egy ugyanolyannal ki kellene próbálni. Mármint a hálózati tápra gondolok.

2013. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!