Mi eri meg laptop vagy gep?

Figyelt kérdés

13 eves vok es imadok jatszani , gta stb :)

Ha gepet vennek, alkatreszenkent vennek , de a laptopot nem lehet annyira tuningolni mint a gepet , szerintetek?



2013. szept. 1. 23:13
 1/7 anonim válasza:
100%
Játékra mindenképp asztali gép kell, hisz a laptop, szinte bővíthetetlen, és még egy vadiúj gép is lemerül 20 perc alatt, ha igazán kemény grafikai progikkal játszol, (ami rendkívül megnöveli az áramfelhasználást) persze a laptoppal jobban lehet "vagizni", de akkor inkább vegyél egy jó mobilt, ha neked ez számít...
2013. szept. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Játékra asztali számítógép éri meg jobban, notebook csak korlátozottan alkalmas erre. Ugyanakkora összegből egy sokkal gyorsabb gépet lehet összerakni, mint amit notebookból kapnál, és azzal szemben rugalmasan bővíthető.
2013. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ha én 13 éves lennék, nem PC-t vennék, hanem XBOX vagy Play Stationt!

egyébként ne is próbálkozz az alkatrészek összerakásával, egy PC nél, ha csak nem vagy zseni!

2013. szept. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is az asztali PC-t ajánlom, bár a 3. válaszolónak is igaza van olyan szempontból, hogy egy xbox-al nyugodtabban lehet játszani, nem kell a esetleg mindig a gépet javitani :)
2013. szept. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kosz hogy valaszoltatok , az xbox - ot mellekezem mert a jovore is gondolok , egyetem stb . s mostmar elhataroztam h asztali gepet fogok venni
2013. szept. 12. 15:37
 6/7 A kérdező kommentje:
jah igen es mar van "vagi"telefonom , de nem az a celom vele csak a szorakozas
2013. szept. 12. 15:39
 7/7 anonim válasza:

Na azéé!

:)

2013. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!