Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SEGÍTSETEK! Ps3 vagy xbox 360?

SEGÍTSETEK! Ps3 vagy xbox 360?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom,hogy most"p*cs vagyok" meg minden,hogy ilyet kérdezek mert már van millió ilyen kérdés de hallgassatok meg.Szóval van egy xbox 360 slim-em ami ki van flashelve,vagyis nemtudok rajta netezni ugyebár.A Grafikáját illetően HDMI Kábelem is van hozzá és egy Grunding HD ready tv-m.Csak az a baj,hogy rossz a grafikája valamiért.A Kép ilyen recés,pixeles,nemtudom,hogy mondjam el.Szóval nem nagyon élvezem.Van két kontrollerem, az eggyiknek be van ragadva az "A" betűje,szóval azzal sose szoktam játszani.A Másiknak az Lb-je nem működik nagyon jól,mert erősen kell megnyomni. Azon gondolkoztam,hogy veszek egy ps3 slim-et. De ami fontos,hogy most jön a GTA V amit biztosan megfogok venni.Csak nemtudom,hogy ps3-an játszak vele vagy xboxon amin rossz grafikája van.Szerintetek melyiket vegyem? előre is köszönöm!:)

2013. aug. 23. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem az xboxnak rossz a grafikája,hanem valami nincs jól beállitva vagy a tvéd szar.
2013. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi lehetne nem jól be állítva?
2013. aug. 23. 15:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom. De ha hd-s tvéd van akkor azon szép képnek kéne lenni.
2013. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
LoL.
2013. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld az Xbox-ot a "settings" azon belül a "HDTV settings" és 720p-re állítani mivel csak HD Ready a TV nem Full HD.
2013. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: Próbáltam már de ugyan úgy nem működik:s
2013. aug. 23. 16:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagy vegyél vga kábelt ha van a TV-hez, azzal nálam sokkal szebb a grafika mint HDMI kábelel, pedig FULL HD a tv-m!

Nálam vga kábelel olyan mintha élsimítás lenne bekapcsolva, mert HDMI recés nálam egy picit!:D


Erről beszélek-> [link]

2013. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek gagyi tvje van? Vagy pedig rossz a hdmi kábeletek talán?
2013. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem tudom mi van veletek :D én egy 10e ft os tv-n játszok és nagyon fata xDDD
2013. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

örülök xd

de szerintem tuti nem a tv-vel van a baj

2013. aug. 24. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!