Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Milyen egy közepesen jó minőségű laptop,milyen tulajdonságai vannak ,úgyértem milyen kütyüknek kell hogy benne legyenek,milyen márkájú legyen stb.(egyáltalán nem értek ehhez)Ugy 100,000ft körül szánnék rá.

2013. aug. 20. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Egy jó minőségű laptop:

-stramm felépítésű

-jó, kényelmes billentyűzettel rendelkezik

-burkolata jó minőségű anyagokból épül fel, nem "izzadsz rá", nem ropog, nem hajlik

-hűtése megfelelően van méretezve


Sajnos ezek nem a 100 ezer forintos kategória ismérvei.

Én a helyedben 3 év garanciával keresnék laptopokat, Lenovo készülékeiben még nem csalódtam. Azt ízért megírhatod, hogy mire használnád (remélem nem "játékra" lesz a válasz:))

2013. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha laptopot veszel akkor a következő márkája legyen:


-Dell

-Asus

-Hp


Ezek iszonyat jók laptopok/asztali PC-k terén és árban is kedvezőek!

2013. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
egyetemre kéne
2013. aug. 20. 22:46
 4/16 anonim válasza:
A HP-t nagyon nem ajánlom, a Dell jobb, mármint több rá a garancia, és tuti, hogy évek múlva is lesz hozzá alkatrész. Nyilván pont emiatt drágább is.
2013. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy minr2 Amerikai, és jó:) Bár igaz. a HP jó laptop, de nyomtatókban akkor is a csúcson jeleskedik!
2013. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
mind2*
2013. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
HP-nál is -ahogy szinte mindegyik gyártónál - változó, hogy mit érdemes. Egy belépő szintűt pl biztosan nem ajánlanék, anno évfolyamtársamnak egy Pavilion mindig túlmelegedett (egyetemi feladatokhoz használta), engem (illetve már anyámat) egy üzleti kategóriás meg már több mint 6 éve gond nélkül szolgál. Persze ugyanígy Dell-lel, ASUS-szal is láttam már cifra dolgokat...
2013. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Lenovo, Acer.


A Dell 2.5 éve még jó volt, azóta ontják a gyárak a szemeteket, ugrásszerű minőségromlást hozott az N5110-es széria az N5010 után. Nem ajánlom.


Én ennél olcsóbban vettem jobbat nemrég, de ha nincs különleges akció, ez jó vételnek számít:

[link]

2013. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Hát, szerintem az alacsony árkategóriás HP-k nem túl jók, és egy szervízes ismerősöm szerint néhány év múlva már pl egy Pavilionba nem is lehet alkatrészt kapni (egy Dell inpironba meg igen).


Viszont business kategóriában tényleg jó a HP.

2013. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Whááá, a Lenovo az az ördög! Lengyelországban van a szervíz... Hiába van rá 3 év gari, ha több hetet kell várni, hogy megjavítsák.
2013. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!