Milyen laptopot vegyek az egyetemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeptembertől egyetemista leszek, így szeretném kecserélni az 5 éves laptopomat (ami már kettétört, lassú is, de nagyon megszerettem...:) )

Fontos, hogy gyors legyen (a5-7-es proci), kényelmes legyen a billentyűzete (sokat írok:könyvet, esszét, dolgozatot), lehetőleg windows 8 vagy 7-es legyen, a képernyő felbontása legyen éles és tiszta (filmnézésre is élvezhető), Játszani általában nem a laptopon szoktam, de mivel ez az egy gépem lesz az egyetemen, elbírjon 1-2 nagyobb játékok (max2 játék: COD, esetleg GTA5), a kamerája és mikrofonja minőséges és éles legyen, maga a laptop legyen viszonylag könnyű és vékony! (nőies :) )

Ár: max 800 euró (valamennyivel fölé mehet, de ne 1200 eurós legyen :) )

19/L



2013. aug. 9. 11:23
 1/1 Piert válasza:

Szia!


Ha 800 euro körülire gondolsz, akkor tudom javasolni a Lenovo Y500-as szériáját. Ezek általában 250-270 ezer forint között mozognak(780-844euro de ez árfolyamfüggő). Lényegében gamer gépekről beszélek, de ugyanakkor van a szériának kevésbé efelé orientálódó darabja is. Általában 4-16 giga rammal, terabájtos merevlemezzel és egy egész korrekt( geforce 635-710m) videokártyával. Illetőleg fullhd felbontású a kijelző. Az üzemidejük korrekt, valamint kényelmes a bill. kiosztás, ami ráadásul meg is van világítva.

Bővebben itt tudod megnézni: [link]

Természetesen nem csak ez a három típusa van, boltfüggő milyet tartanak( ezeknél arra vigyázz, hogy nem mindig van benne optika, ugyanis amelyikbe sli vga-t szerelnek, ott a második kártya az odd helyére megy). Arra figyelj ezeknél még, hogy van amelyik nem tartalmaz oprendszert( de ez megintcsak változó).

2013. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!