Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit vegyek? SAL PA 25 Active...

Mit vegyek? SAL PA 25 Active vagy kb 30. 000 Ft-ig hifit?

Figyelt kérdés

Hangszórót szeretnék cserélni, a SAL-ról olvastam, hogy nem a legjobb, de pont az igényeimnek megfelelő lenne, és árban is jó.

Ha hifit vegyek, írjatok konkrét típust. Csak zenehallgatáshoz és kevés filmnézéshez kellene. Azért nem hifit keresek elsősorban, mert a hangján kívül minden más felesleges rajta. Ha mégis hifi ajánlotok, legyen valamilyen bemenete amivel összetudom a géppel kötni, illetve egy SPDIF bemenet is jó lenne.


2009. okt. 28. 19:23
1 2 3 4
 31/32 András Bordács válasza:
7 éve dolgozol dj ént, ahoz képest elég keveset értesz a hangtechnikához!!!! 2x120w, ne röhögtess már, láttál te már 2x120w os végfokot, mert szerintem nem ekkora mint amekkora ebben van ! :D Am nekem is van egy sal srp 2030 mélynyomóm és megy vagyok vele elégedve !!!
2015. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Kutyi75 válasza:

Véletlenül jutottam el ide, és érdeklődve olvastam a sok lehúzó véleményt. Az indított az írásra, hogy néhány napja hallottam egy barátomnál a hangfalakat. A sok negatív, savanyú a szőlő c. írásra leírnék egy rövid történetet:

Kb 3-4 évig voltam egy hi-fi klub tagja, ahol mindenféle hangfal (10e forinttól több millióig) összehasonlításával múlattuk estéinket. Egyszer egyik tagtársunk bejelentette, hogy megvette mindannyiunk álom hangfal párját, amit agy függöny mögött el is helyeztek, miután tesztjeink alatt, hogy korrektek legyünk, a hangfalak mindig titokban lettek a vékony, az ilyen tesztekre készült, aranyárban vett függöny mögé rejtve. Az új hangfalat összehasonlítottuk különböző árat és minőséget képviselő hangfallal, és mindig a számunkra új, ismeretlen hangzású hangfal jött ki győztesen. büszkén bizonygattuk, na ugye, az új hangzás a tuti! Nagyban ment a "szakmázás", selymesebb, karakteresebb, több felhang, rá tudok mutatni a dobosra, stb, stb. A teszt végén a haver megmutatta az új csodahangfalakat. jól átvert bennünket. Két Orion HS280-at tett be nekünk a tesztre, amit már évek óta nem hallottunk, és most azt tudva, hogy egy nagy márka drága hangfali szólnak, a milliós hangfallal is legalább egyenértékűnek hallottuk...

Ennyit a tesztekről és a véleményekről, ha tudjuk, mi az olcsó és melyik a drága! Szeretünk felvágni, illetve lehurrogni!

Nem mondom, hogy a SAL olyan jó, mint egy félmilliós láda. Butaság lenne. De igen jól szólt a szobában, az árát bőven megérte! (nem SAL forgalmazó vagyok, mielőtt valaki erre gondolna...)

2016. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!