Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit vegyek? SAL PA 25 Active...

Mit vegyek? SAL PA 25 Active vagy kb 30. 000 Ft-ig hifit?

Figyelt kérdés

Hangszórót szeretnék cserélni, a SAL-ról olvastam, hogy nem a legjobb, de pont az igényeimnek megfelelő lenne, és árban is jó.

Ha hifit vegyek, írjatok konkrét típust. Csak zenehallgatáshoz és kevés filmnézéshez kellene. Azért nem hifit keresek elsősorban, mert a hangján kívül minden más felesleges rajta. Ha mégis hifi ajánlotok, legyen valamilyen bemenete amivel összetudom a géppel kötni, illetve egy SPDIF bemenet is jó lenne.


2009. okt. 28. 19:23
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Nem vettem meg, és nem is fogom. Kikérdeztem embereket, és nézegettem fórumokat, de csak 1 ember ajánlotta, úgyhogy gyűjtök még és valami minihifit veszek.
2009. nov. 11. 21:15
 12/32 anonim ***** válasza:

Nekem van tapasztalatom a sal cuccokol, aki azt mondja nem szólnak, avagy nem elég otthonra, az vagy nem hallotta, szólni vagy hallotta és olyan embernél aki direkt le akarja járatni, ezért 3x cippbe küdte.

Szóval a pa 25 nem rossz választás, végülis keverő, erősítő, és hangfal egyben, még én is gondolkodok rajta hogy jó lenne itthonra. Én hallottam szólni, hifi hangzás, telt mélyek, nem kopogós, magas is tisztán szól.

Ha másik megoldást választod akkor kell 2db hangfal + erősítő ami lehet drágább lesz mint ez. És persze az nem zenekari cucc! Viszont ha nem szándékozol bulit tartani vele + hasonló célokra akkor bőven jó egy hifi is, vagy egy házimozi.

Csak hogy 2db 16cm -es sal mély mit tud (videóm).:

http://www.youtube.com/watch?v=0uxTttjRzjo

2009. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
Én kb 1 hónapja vettem SAL PA25Active-t , és nekem nagyon tetszik. Nagyon jól szól, és esztétikailag is elég szép! Az egész szoba berezeg tőle. Volt ,hogy a szomszédom fel volt háborodva mert hangosan hallgattam. Nem tudom miért kell ennyire gyalázni, attól hogy nem olyan márkás még lehet jó! Na de mindenki olyat vesz amijet akar! Én ajánlom!
2010. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Ha meg tudtam volna valahol hallgatni, lehet én is megvettem volna, de így hogy 10-ből 9-en utálják, nem akartam zsákbamacskát venni.
2010. jan. 20. 22:18
 15/32 anonim válasza:
Helló!!! Nekem van SAL PA 25-ös hangfalpárom! Júniusban lesznek 2 évesek és a minősége nem romlott egy cseppet sem és a hangerővel sincsen semmi probléma!!! Aki a SAL cuccokra azt mondja, hogy gagyi az nagyon nem ért hozzá... Nekem van és elhiheted, hogy 2 év után is tökéletes minőségben szólnak! SŐT rengeteg bulit megtartottam már velük nem is olyan kicsiket, szóval akárhogy nyüstőltem őket semmi bajuk nem lett!!! Még most is olyanok mintha újak lennének!!! Én nagyon ajánlom neked!!!
2010. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Valaki, akinek van ilyen SAL PA 25-ös csoda, megtenné, hogy lefényképezné, hogy néz ki belűröl a cucc? A vásárlásán gondolkozom és kíváncsi lennék arra, hogy mekkora mágnes van a hangszóróján, van e a piezó elé ellenállás kötve, valamint, hogy néz ki az erősítője. Előre is thanx.
2010. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Megvettem a hangfalpárt. Nagyon jó! Mindenkinek ajánlom. Ennyi pénzért ajándék.
2010. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Hát most már bánom, hogy nem vettem meg. Nembaj, lesz még legközelebb. Addig is ittvan mellettem a Logitech Z3.
2010. máj. 20. 15:13
 19/32 anonim ***** válasza:
én is veszek holnap egy ilyen párocskát
2010. dec. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
na jómagam tegnap vettem egy ilyen hangfalpárt OTTHONRA ! aki a SAL-t fikázza, nem csak azért teheti mert nem ért hozzá, hanem azért is mert hallott ugyanolyan teljesítményű és felépítésű "márkásabb" hangfalat. még mielőtt félre lennék értve semmi bajom a somogyival, ez a szett 30 000 forintért teljesen megéri... szépen szól, maxon sem torzít túlzottan, mondjuk ez jellemző az aktívakra :) kicsit kevésnek tűnik a mély ezekhez a tölcsérekhez, amúgy valóban rendben van. maximum kontrollnak menjenek buliba ha 30 főnél kevesebben vagytok, amúgy oda felejtős! de idehaza tökéletes . ui.: zene: Hip-hop
2011. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!