A Sony Playstation 3 Super slim 12 GB mire elég?

Figyelt kérdés
Haverommal tervezzük hogy veszünk ps3-at és erre gondoltunk mert ez viszonylag olcsó.Na de most ilyeneket olvasok hogy elvileg nem elég csak mentésekre tárolására, meg például most néztem youtube-on hogy a srác felrakta az Ac 3-at és nem akart neki elindulni a 12gb-on mert hogy kevés a hely.Én például úgy gondolkodok játékok terén hogy Ac 4, BF4, Watch Dogs jelenleg, na most az elég nagy baj volna hogy megveszem ezeket és azért nem tudok játszani vele mert hogy nincs hely. Írtam az egyik webáruháznak ez ügyben ők azt válaszolták hogy ''A PS3-as játékok csak egy bizonyos adatmenyiséget telepítenek fel a HDD-re, így a 12 GB-ra jó pár játék ráfér, mielőtt esetleg valamelyiknek törölni kéne a HDD-n levő fájljait''.Annak örülnék a legjobban hogy ha egy olyan személy írna akinek konkrétan van 12 gb-os ps3 super slim-je, hogy tudjam télleg mennyi játék fél rá érdemes-e erre beruházni, de ha valaki más tudja hogy hogy működik ez, akkor azt nagyon megköszönném.A válaszotokat előre is köszönöm.

2013. júl. 15. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A 12GB semmire nem elég mert vannak olyan játékok amikből X-GB-ot fel kell telepíteni különben nem tudsz játszani vele(max egy játékkal egyszerre,és törölni kell állandóan a vinyót).Ha letöltesz játékot a PSN+ról(amire ha előfizetsz 3 játékot ingyen kapsz havonta)nem tudod hova menteni ezért jó az 500GB-os kivitel.
2013. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy a 12GB is kb csak 10GB ahogy lenni szokott minden vinyó esetében,a játékokból pedig 4-5GB kell telepíteni vagy többet azért mondtam max 1-2 játékot tudsz használni ennek függvényében.
2013. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
aham, értem, azt én is néztem hogy a 12 Gb az nem 12 Gb mert a rendszer miatt alapjába véve olyan 7-8 gb marad szabadon.
2013. júl. 16. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:

12gb igen kevés...


[link]


itt nézhetsz különböző vinyóval ha 500gb ost nem tudsz venni

2013. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2013. júl. 16. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:

de csak játékra használnád? mert ha filmeket meg zenéket meg mindent akarsz felrakni akkor legalább 160gigásat vegyél :)

am én is majdnem megszivtam 12 gigással , rátettem egy iátékot ami alapbol 9et foglalt...visszavittem még aznap a boltba és kis alkudozással meg ráfizetéssel vettem egy 500asat ami azóta kitűnően működik.

az összes játékot feltettem rá amit szerettem volna és még csak egy kicsit több mint 300 van rajta :)

2013. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!