Playstation 3-t szeretnék venni, ezzel kapcsolatban kaphatok némi útmutatást?

Figyelt kérdés

Szóval! Először is azt kérdezném, hogy a PS-t vagy az XBox-ot ajánljátok-e inkább? Nekem személy szerint jobban bejön a PS, de kíváncsi vagyok mások véleményére is!

Ha nem FullHD TV-n használom, hanem egy pár éves JVC, normál "doboz" TV-n az sokat ronthat egy játék minőségén?

Van egy eléggé jó Asus monitorom, ami FullHD! Itt egy link: [link]

Elvileg HDMI csatlakozásra képes! Össze lehet valahogyan kötni a PS3-mal? Sajnos nincs rajta beépített hangszóró! Lehet a konzolhoz egy átlagos fejhallgatót csatlakoztatni?


Egyenlőre ezek jutnak eszembe! Elnézést, ha egyszerre kicsit sok és néhol összecsapott, de szeretnék megtudni mindent mielőtt megveszem!



2013. júl. 9. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik konzolt veszed kiváló játék élményben lesz részed, azt venném a helyedben,ami a barátoknak ismerősöknek is van,hogy tudjatok együtt multizni,co-op gamek-et tolni,esetleg játékokat cserélgetni egymás között.

A monitoron,amit linkeltél nem írja hogy lenne HDMI(de talán van valami átalakító hozzá) sajna a régi TV-n sem fogod látni a minőséget az csak LCD/LED TV-n jön elő (FULL HD minimum 100Hz-es).

2013. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi elvileg ez az: [link]


Csak van vagy ötféle ebből a 242-es szériából :DDD

2013. júl. 9. 17:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval a monitoron is előjöhet a maximális minőség?
2013. júl. 9. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetesen előjön a max felbontás bár el kell hogy szomorítsalak a PS3-as játékok 99%-a csak a 720p támogatja csak pár db van ami 1080p-ben is fut.
2013. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a fejhallgatóval mi a helyzet?
2013. júl. 10. 21:46
 6/7 anonim válasza:
PS 3 tulaj vagyok. Maximálisan elégedett vagyok a konzollal. Csak ajánlani tudom. Jack csatlakozó sajnos nincs rajta. Bluetooth fülest lehet hozzá kapni.
2013. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tv-d re rádugod a fejhallgatót azt pá
2013. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!